Jemný energetický dotek

Originál: Gentle Energy Touch: The Beginner´s Guid to Hands-On Healing

Autor: Barbara E. Savin

  • Kód produktu: 5827
  • Nakladatelství: ANAG
  • Počet stran: cca 240
  • Vazba: brožovaná
  • Datum vydání: vyjde v dubnu 2018
  • Vaše cena s DPH: cca 279 Kč
ks
    Připravujeme

Představte si, že jste schopni využít sílu své mysli za účelem léčení pomocí univerzální energie – jen tím, že ji požádáte.

Léčba dotekem

Jemný dotek energie – forma léčivé energie propagovaná Barbarou Savin – používá pouze úmysl k zahájení procesu léčby jednotlivce.

Techniky sebeléčení dotekem

V této knize se čtenáři naučí Barbařiny základní praktické techniky pro usnadnění tělu přirozených schopností léčit se samo. Přínosem této knihy je, že zatímco předkládá vlastní výsledky, představuje také léčebné procedury a postupy, které často vedou ke zkracování léčby a urychlení hojení.

Autorčiny úspěchy v sebeléčbě

Jemný dotek energie je forma léčivé energie zvláště účinná pro zvládání bolesti a úspěšně je používána také k léčbě deprese a úzkosti, kožních problémů, srdečních chorob, dokonce i rakoviny, u níž zmírňuje nejhorší vedlejší účinky klasické léčby, a obecně pomáhá organismu vést vlastní zdroje k tomu, aby mu bylo lépe.

Názorné a praktické zpracování pro snadnější pochopení

Kniha Jemný dotek energie obsahuje přes 50 fotografií a jednoduchých vysvětlení čaker, aury, toku a blokace energie v těle, provází čtenáře procedurou léčení pomocí energií, včetně přikládání rukou na místech u různých onemocnění a na konci přináší závěrečné srovnání.

Chcete se na něco zeptat?