Mezinárodní zaměstnávání, vysílání a pronájem pracovníků

Autor: Ing. Jana Tepperová, Ph.D., Ing. Lucie Rytířová

 • Kód produktu: 2778
 • Nakladatelství: ANAG
 • Počet stran: 368
 • Vazba: brožovaná
 • ISBN: 978-80-7263-732-4
 • Datum vydání: březen 2012
 • Běžná cena s DPH: 439 Kč
 • Sleva: 40%
 • Ušetříte: 176 Kč
 • Vaše cena s DPH: 263 Kč
ks
  Sleva
  V prodeji
  Aktualizováno

Publikace „Mezinárodní zaměstnávání, vysílání a pronájem pracovníků“ se zabývá problematikou práv, povinností a možností při práci v zahraničí nebo pro zahraniční společnosti, např. lokální pracovní smlouvou, vysláním nebo mezinárodním pronájmem pracovní síly.

Zohledňuje všechny důležité právní předpisy

Kniha Mezinárodní zaměstnávání, vysílání a pronájem pracovníků řeší problematiku z hlediska zákona o daních z příjmů, předpisů o povinném pojistném a pobytového zákona, s ohledem na příslušné mezinárodní smlouvy, zejména koordinační nařízení EU o sociálním zabezpečení a smlouvy o zamezení dvojímu zdanění.

Zpracování a využití publikace

Důraz je v knize „Mezinárodní zaměstnávání, vysílání a pronájem pracovníků“ kladen především na vzájemnou provázanost jednotlivých oblastí. Velká pozornost je věnována komplexním případovým studiím. Publikace je určena zejména pro daňové poradce, mzdové účetní, auditory, personalisty, pracovníky finančních oddělení, pracovníky státní správy, studenty ekonomických oborů a dále každého, kdo chce znát své nároky a povinnosti v této oblasti.

Aktuální i pro rok 2016

Publikace je praktickou pomůckou mapující obsáhlou problematiku mezinárodního zaměstnávání, a to včetně dopadu v oblasti daní a sociálního zabezpečení. Dílčí změny, k nimž od jejího vydání došlo, jsou podrobně popsány v aktualizaci k 1. 1. 2015, která je dostupná přímo na této webové stránce. Kniha je tak i v roce 2017 aktuální a je díky své komplexnosti nadále užitečným nástrojem pro porozumění dopadům mezinárodního zaměstnávání, vysílání a pronájmu pracovníků na daň z příjmů a sociální zabezpečení.

Nepřehlédněte – k dispozici také anglický překlad publikace!

Vzhledem k mezinárodnímu charakteru tématu je velkým přínosem anglická verze publikace, která je pro mezinárodní firmy a zahraniční zaměstnance jedinečnou pomůckou, umožňující pochopit česká specifika v oblasti přeshraničního pohybu pracovních sil. Získají tak srozumitelnou formou neocenitelné informace, díky kterým se vyhnou nepříjemnostem spojeným s působením v odlišném právním prostředí. Více informací k anglickému překladu najdete přímo u knihy International employment, posting and hiring out of employees.

This browser does not support PDFs. Please download the PDF to view it: Stáhnout PDF prohlížeč.

This browser does not support PDFs. Please download the PDF to view it: Stáhnout PDF prohlížeč.

This browser does not support PDFs. Please download the PDF to view it: Stáhnout PDF prohlížeč.

Chcete se na něco zeptat?