Nádherné mateřství – jak je zvládnout, cítit se a vypadat skvěle a přitom zůstat svá

Originál: Marvellous Motherhood: The Essential Guide to Looking and Feeling Great After Pregnancy

Autor: Jo Glanville-Blackburn

 • Kód produktu: 3808
 • Nakladatelství: ANAG
 • Počet stran: 128
 • Vazba: vázaná
 • ISBN: 978-80-7263-483-5
 • Datum vydání: říjen 2008
 • Běžná cena s DPH: 99 Kč
 • Sleva: 15%
 • Ušetříte: 15 Kč
 • Vaše cena s DPH: 84 Kč
ks
  Sleva
  V prodeji

Období, kdy si přinesete domů malého človíčka, je považováno za jedno z nejkouzelnějších v životě každé ženy. Vychutnejte si ho proto plnými doušky a užijte si ho i díky knize Nádherné mateřství, kde najdete mimo jiné:

Porod, šestinedělí a kojení – jak se na ně připravit, co vás v jeho průběhu čeká, jaká vyšetření absolvujete, kdy vás propustí z porodnice domů a seznam věcí pro matku a dítě; tipy na rychlou rekonvalescenci, bylinky a oleje pro lepší pohodu vaši i vašeho miminka; výhody a nevýhody kojení; přesný návod, jak dítě přiložit k prsu; rady, jak na bolestivé bradavky a péči o prsy kojících matek.

Spánek – věděly jste například, že děti, které spí společně s rodiči a jsou kojeny matkou během noci, mají díky tomu více mateřského kontaktu a tak méně pláčí a kvalitněji spí? V této kapitole najdete spoustu dalších zajímavých informací.

Strava aneb Stále jíte za dva – ideální strava po porodu, kterou lze ovlivnit, zda bude dítě trpět kolikou, a co dělat, abyste děťátku pomohly, pokud kolikou trpí; živiny a vitaminy, které vám dodají energii a vrátí úsměv na tvář; chutné nápoje a svačinky, které máte neustále k dispozici a jdou konzumovat i jednou rukou!; tipy na jednoduché a rychlé obědy a večeře.

Cvičení – kdy nejlépe po porodu začít; cvičení v prvních týdnech a od 12. týdne po porodu; co pomáhá a co může škodit; cvičení Kegel a cvičení na bolavá záda; lehké protahovací cviky.

Tipy pro vaši pohodu – nepřestávejte myslet na sebe – máte nárok cítit se dobře; relaxace a aromaterapie; rady pro zdravější vlasy a svěží vzhled; triky, jak zamaskovat únavu. Buďte moderní maminka a prožijte nádherné mateřství!

O autorce

Jo Glanville-Blackburn je spisovatelkou a novinářkou specializující se na oblast zdraví, krásy a duševní pohody již více než 15 let. Bývalá ředitelka sekce „péče o vzhled“ v časopise Good Housekeeping přispívá svými články do několika časopisů a novin se související tematikou.

This browser does not support PDFs. Please download the PDF to view it: Stáhnout PDF prohlížeč.

This browser does not support PDFs. Please download the PDF to view it: Stáhnout PDF prohlížeč.

Chcete se na něco zeptat?