49 marketingových tajemství pro zaručené zvýšení prodeje

Autor: Ron Finklestein

  • Kód produktu: 5130
  • Nakladatelství: CPress
  • Počet stran: 280
  • Vazba: brož., 167 mm x 225
  • ISBN: 978-80-251-1494-0
  • Datum vydání: červenec 2010
  • Vaše cena s DPH: 333 Kč
ks
    Na dotaz

Každý se může stát lepším marketérem. Jestli nechcete ztrácet čas vatou, ale potřebujete praktické rady – jak získat nové zákazníky, jak zvýšit tržby nebo jak přilákat lepší zaměstnance – jste s Ronem Finkelsteinem a jeho knihou 49 marketingových tajemství na správné adrese.„Finkelsteinova kniha je výjimečná hned z několika důvodů. Za prvé – neobsahuje jenom názory a zkušenosti jediného autora. Místo toho Finkelstein posbíral ty nejlepší poznatky od řady malých podnikatelů a konzultantů, kteří sami prožili situace, jež popisují. Za druhé – autor se důsledně zaměřuje na problematiku malých, nanejvýše středních firem. Nezatěžuje vás náročnými recepty, které jsou použitelné leda tak v nadnárodních korporacích, ale píše na míru jednotlivcům a začínajícím firmám. No a za třetí – Finkelstein i jeho spoluautoři ze zásady neteoretizují, ale dívají se na věc prakticky. Místo odtažitého, akademického stylu dostanete na talíř jasné rady – co dělat tady a teď. Díky tomu je Finkelsteinova kniha cenným pomocníkem každého malého podnikatele – a může se stát jednou z vašich nejlepších investic v tomto roce.”


– Martin Jaroš, ředitel marketingové komunikace společnosti T-Mobile


„Silné osobnosti, zářivé hvězdy, osvícence – ty všechny nalezneme v této skvělé a poučné knize… Povinná četba pro každého, kdo zbožňuje marketing a zisky.”


– Jay Conrad Levinson, otec guerilla marketingu, autor série knih Guerrilla Marketing, které se prodalo přes 14 milionů výtiskůRon Finklestein

„Expert na úspěch malých firem”. „Zanícený podnikatel”. „Lídr”.

„Ten, kdo umí lidi motivovat a dostat z nich výsledky”. „Team builder”.


Takhle popisují Rona klienti a přední osobnosti světa byznysu.


Ron Finklestein má za sebou dvacet pět let zkušeností s poradenstvím pro společnosti z žebříčku Fortune 1000, v němž figurují největší světové firmy. Vlastní společnost Akris, která pomáhá podnikatelům řešit složité problémy, které brzdí další rozvoj jejich firem. Radí podnikatelům, jak se prosadit v byznysu a dosáhnout svých osobních cílů a snů. Ron má zkušenosti s prací pro společnosti z celé řady odvětví a v nejrůznějších oblastech jejich fungování, od informačních technologií po marketing, od vedoucích pozic po prodej, a to vše mu umožňuje nabídnout praktické a prověřené myšlenky a strategie přínosné pro jakoukoli firmu.

Chcete se na něco zeptat?