Právě vyšlo v našem nakladatelství

Aktuality ANAG

Mimořádná informace předplatitelům časopisu Účetní a daně

Vážení odběratelé časopisu Účetní a daně,
 
rádi bychom Vás informovali, že v souvislosti s aktuální situací jsme připravili číslo časopisu Mzdová účetní věnované tématu COVID-19, a to především z pohledu zaměstnavatele.
 
Jelikož by se Vás toto téma také mohlo dotýkat, připravili jsme nyní i pro všechny předplatitele časopisu Účetní a daně mimořádné uvolnění elektronické verze tohoto čísla časopisu na www.floowie.com. Naleznete jej tam, kde jste zvyklí prohlížet celoroční Archiv ÚD. Současně by Vám měl přijít informační e-mail z www.floowie.com o zpřístupnění tohoto čísla časopisu. V případě, že tento e-mail neobdržíte, zkontrolujte složku hromadná pošta nebo spam.
 
Novým předplatitelům přijde z www.floowie.com informační e-mail s přihlašovacími údaji a heslem.
 
V případě nejasností volejte na tel. 704 344 486.
BLIŽŠÍ INFORMACE

Večery doma nemusí být nudné!

Do 1. dubna platí 30% sleva na thrillery Sebastiana Fitzeka Balíček, Pacient a Terapie!
 
 
Pokud vaše objednávka přesáhne celkovou hodnotu 700 Kč (platí i při objednávce ostatních knih z edice „zdraví a volný čas“) máte od nás poštovné a balné zdarma.
BLIŽŠÍ INFORMACE

Nastartujte svou imunitu! SLEVA 30 %

Nejen současná situace, ale i počátek jara, probouzející příroda a únava po zimním období nás přímo vybízí, abychom nastartovali svoji imunitu na co nejvyšší úroveň. Po zimě, kdy se naše tělo brání zvýšenému náporu virů a bakterií, je organismus oslabený a proměnlivé jarní počasí nám také dává pořádně zabrat. Jak tedy zlepšit obranyschopnost, aby i na jaře šlapalo naše tělo jako hodinky a my se cítili dobře?
 
Máme pro vás deset zásadních titulů, které vám poradí jak imunitu podpořit!
 
Do konce března můžete tyto knihy na našem e-shopu pohodlně objednávat se slevou 30 % a pokud si objednáte nad 700 Kč (platí i při objednávce ostatních titulů z edice „zdraví a volný čas“) máte od nás poštovné a balné zdarma.
BLIŽŠÍ INFORMACE

Z naší nabídky seminářů

Vážení zákazníci – účastníci seminářů,
 
dle usnesení vlády České republiky ze dne 23. března. 2020 o přijetí krizového opatření rušíme semináře plánované do 15. dubna 2020. Pro tyto semináře připravujeme náhradní termíny. Současně připravujeme aktuální videosemináře. O jejich dostupnosti budete včas informováni.
 
ANAG, spol. s r.o.
BLIŽŠÍ INFORMACE