Aktuality ANAG

Zimní dvojčíslo časopisu Praktická personalistika je právě nyní v prodeji!

Vybíráme z tohoto dvojčísla to nejzajímavější: vybrané legislativní změny pro rok 2023, změny pracovnělékařských prohlídek od 1. 1. 2023, kratší pracovní úvazek a sleva na pojistném.Pokud Vás časopis zaujal, objednejte si ukázkové číslo zdarma na ANAG - nakladatelství a vzdělávací společnost | Praktická personalistika.

BLIŽŠÍ INFORMACE

Nové vydání bestselleru Abeceda mzdové účetní 2023 právě vyšlo!

Těšit se můžete na nejnovější informace z oblasti mzdové problematiky jako je například nová sleva na pojistném na sociální zabezpečení jakožto podpora zkrácených pracovních úvazků, změna způsobu výpočtu základní nezabavitelné částky, zrušení periodických prohlídek, změny v otcovské dovolené a karanténě a mnoho jiných.

BLIŽŠÍ INFORMACE

Dotiskujeme katalog odborných publikací ANAGSERVIS 2023!

Pro velký zájem o naše knižní novinky pro rok 2023 jsme se rozhodli dotisknout katalog odborných publikací ANAGSERVIS, kde najdete kompletní přehled našich odborných publikací. Také naše "topky" Abecedu mzdové účetní a Zákoník práce s komentářem, na nichž intenzivně pracujeme, abyste měli co nejdříve nové informace na vašem stole. ANAGSERVIS si můžete prohlédnout také elektronicky.

BLIŽŠÍ INFORMACE

Další nálož odborných publikací je tu!

Již nyní si můžete objednávat naše nová vydání s novinkami pro rok 2023 publikací Daňové zákony v úplném znění včetně daňového balíčku k 1.1.2023, Sbírka souvztažností pro podnikatele se vzorovou účtovou osnovou s opravami pro rok 2023 nebo Zákon o nemocenském pojištění včetně problematiky náhrady mzdy s komentářem a příklady v aktuálním znění k 1.1. 2023.

BLIŽŠÍ INFORMACE

Právě dnes vychází!

Už netrpělivě vyhlížíme, kdy přijde z tiskárny nové, aktualizované vydání pro rok 2023 publikace Zákoník práce
- sešit, a vy se můžete těšit na:
- přehled právních předpisů vztahujících se k zákoníku práce v průběhu uplynulého roku a s účinností od 1. ledna 2023,
- bohatou a někdy překvapivou judikaturu Nejvyššího soudu v pracovněprávní problematice,
- souhrnný komentář k jednotlivým částem zákoníku práce, v němž jsou stručně zahrnuty i zkušenosti z aplikace některých problematičtějších zákonných ustanovení.

BLIŽŠÍ INFORMACE

Nová vydání pro rok 2023!

Naše redakce pracovala na 100% i ve svátky vánoční, a proto se již dnes můžete těšit na naše nová, aktualizovaná vydání pro rok 2023 publikací Cestovní náhrady podle zákoníku práce, Cestovní náhrady v příkladech a Roční zúčtování.

BLIŽŠÍ INFORMACE

Přejeme krásné svátky vánoční!

Celý tým vzdělávací společnosti ANAG děkuje za přízeň, přejeme vám klidné a příjemné prožití vánočních svátků, mnoho zdraví, štěstí, osobních i pracovních úspěchů a těšíme se na vás v novém roce 2023.

BLIŽŠÍ INFORMACE

Dárky pod stromeček do 18.12.2022!

Pokud máme stihnout odeslat vánoční nadílku pod vaše stromečky včas objednávejte do 18. 12. 2022. Děkujeme za pochopení.

BLIŽŠÍ INFORMACE

Vybírejte z novinek odborných publikací pro rok 2023!

Náš katalog odborných publikací ANAGSERVIS je již na světě a vy si již nyní můžete objednávat z našich novinek pro rok 2023. Těšit se můžete i v příštím roce na nová, aktualizovaná vydání našich bestsellerů Abeceda mzdová účetní 2023, Abeceda personalisty 2023, Zákoník práce s komentářem 2023 nebo čtenáři oblíbené Dańové zákony pro rok 2023. Katalog  se všemi odbornými publikacemi pro rok 2023 si můžete prohlédnout na  ANAGservis_2023_web.pdf

BLIŽŠÍ INFORMACE

Jaké knihy koupit pod stromeček?

Máme pro vás tipy na 35 báječných knih o 35% levněji, kterými potěšíte sebe (a proč ne?) nebo své blízké.
Vybírat můžete třeba z těchto:
77 pravidel pro úspěšná přání
Autoimunitní řešení
Esenciální oleje
Kvašená zelenina pro zdraví a vitalitu
Dárek
Bible dětských pokrmů
Průvodce světem fermentace
Souis vide pro každého
Život podle feng šuej
Terapie
Jak si správně přát

 a mnoha dalšími..
 
Akce platí  do 14. prosince, a to pouze pro náš
e-shop a firemní prodejny v Praze a Olomouci. 

 

BLIŽŠÍ INFORMACE

Orientujete se v záludnostech problematiky stanovení místa plnění u dodání zboží?

Pokud ne, podívejte se na náš nový 6.díl seriálu "Základy DPH pro praxi", který Vás touto poměrně složitou oblastí zákona č.235/2004 Sb., o dani z přidané hodnoty, provede.
A pokud náš časopis ještě neznáte, využijte možnosti si PRÁVĚ TEĎ objednat ukázkové číslo ZDARMA! 

BLIŽŠÍ INFORMACE

Tradiční předvánoční přednáška našich TOP autorů!

Jako každý rok, bychom vás rádi pozvali v sobotu 3. prosince do Olomouce na zajímavou přednášku našich vynikajících autorů MUDr. Vladimíry Strnadelové a Jana Zerzána (Radost z jídla, Radost ze zdravých dětí a Radost z bezlepkové stravy).
Téma přednášky je v dnešní době velmi aktuální, a to "Naše nemoci v souvislosti s lepkem".
 

BLIŽŠÍ INFORMACE

Už přemýšlíte o vánočním dárku? Co takhle koupit knihu!

V našem novém knihkupectví ANAG přímo v centru Olomouce, na Kollárově náměstí 7, si najde to své opravdu každý. Výběru knih se pečlivě věnujeme, sledujeme knižní trh a přinášíme zákazníkům to nejlepší nejen z beletrie, ale také z oblasti zdravého životního stylu, bydlení, péče o dítě, partnerských vztahů, osobního rozvoje atd. S výběrem vám vždy rádi pomůžeme a knihy si u nás můžete prolistovat v klidu, bez vánočního shonu.
Zároveň je naše knihkupectví také výdejnou pro náš e-shop, takže si můžete objednat v pohodlí domova a u nás si knihy vyzvednout. Parkovat lze přímo před budovou.
Těšíme se na vás!

BLIŽŠÍ INFORMACE

Tipa na vánoční dárek!

Máme pro vás báječný tip na dárek pod stromeček pro své blízké. Už příští týden vychází další temný psychothriller od Sebastiana Fitzeka Playlist.

Těšit se můžete na opětovné shledání s Alexandrem Zorbachem, který bude řešit záhadné zmizení patnáctileté Feline Jagowové.  Netuší, že pátrání po Feline ho uvrhne do děsivé noční můry a odstartuje nemilosrdný závod s časem, v němž se šance na přežití všech zúčastněných blíží nule….

 

 

BLIŽŠÍ INFORMACE

Aktualizovaná edice odborných knih pro rok 2023!

V říjnu vyšla první z řady aktualizovaných odborných publikací v novém grafickém zpracování pro rok 2023. Jako první se v novém knižním kabátku představí 8. aktualizované vydání publikace Školské zákony 2022/2023. Obsahuje vše potřebné z legislativy týkající se oblasti regionálního školství, tj. aktuální komentovaná znění všech důležitých právních předpisů souvisejících s řízením škol a školských zařízení. Autor JUDr. PhDr. Jiří Valenta je odborník prověřený praxí, který se v současnosti věnuje poradenství při aplikaci právních předpisů ve školství, je garantem a lektorem funkčního studia pro ředitele škol (FS I) a dále se zabývá pravidelnou lektorskou činností pro české i zahraniční agentury v oblastech pracovní právo, občanské právo, správní právo, školská legislativa a rozvoj lidských zdrojů. Je též autorem řady odborných publikací a článků.

BLIŽŠÍ INFORMACE

Zlepšete si svoji imunitu!

Podzim je v plném proudu a my máme pro vás podzimní knižní tipy pro lepší kondici, jak se vyvarovat podzimnímu nachlazení a virózám anebo zmírnit jejich průběh. Vybrat si můžete z velmi zajímavých titulů, a to s 30% slevou. Akce bude trvat jen do 24. října a platí pro www.anag.cz.

Energetická medicína
Energetická medicína pro ženy
Esenciální oleje
Kniha čínského umění léčby
Léčivé já
Manuál léčivé jógy
Přírodní hormonální léčba
Přírodní lékárna
Přírodní léky na bolest
Radost ze zdravých dětí
Radost z jídla
Autoimunitní řešení
Bez léků
IQ střev
Kuchařka pro autoimunitní řešení

BLIŽŠÍ INFORMACE