Aktuality ANAG

POZOR! Již od příštího týdne začínáme s ON-LINE webináři!!!

Vzdělávací ON-LINE webináře, které NOVĚ nabízíme jsou realizovány vašimi oblíbenými lektory. Webináře jsou další z možností, jak získat informace o novinkách z oblasti daní, účetnictví, mezd a personalistiky. Výhodou on-line webinářů je především vzdělávání se z pohodlí vaší kanceláře nebo domova, živý kontakt s lektorem a možnost pokládání dotazů. Před datem konání webináře obdržíte e-mailem materiály. Také dostanete osvědčení o absolvování. Poskytujeme podporu administrátora v průběhu webináře. Těšíme se na vás na internetu!
 
Aktuální nabídka ON-LINE webinářů:
 
 

BLIŽŠÍ INFORMACE

Král psychothrillerů Sebestian Fitzek se vrací s novinkou „Dárek“!

Milan Berg stojí před semaforem, když vedle něj zastaví auto. Na zadním sedadle sedí zcela vystrašená dívka. Zoufale tiskne na okénko kus papíru. Volání o pomoc? Milan ho však neumí přečíst - neboť je analfabet! Jeden z více než šesti milionů v Německu. Cítí však, že dívka je ve smrtelném nebezpečí. Navzdory své nevzdělanosti si zapamatoval tvar písmen a přesně je nakreslil své přítelkyni Ambre. Ta mu jen potvrdí, co tušil – dívka byla unesena a prosí o pomoc. Pátrání Milana zavede na ostrov Rujána a do dětských vzpomínek, ke kterým se nikdy nechtěl vrátit. Když po dívce začne pátrat, začíná šílená jízda s krutým poznáním na konci.
 

BLIŽŠÍ INFORMACE

Dočasně rušíme semináře

Vážení klienti,
s ohledem na usnesení vlády České republiky ze dne 12. října 2020 č. 1021 rušíme s účinností od 14. 10. do 3. 11. 2020 veškeré vzdělávací akce.
 
O náhradních termínech budete včas informováni.
 
Využijte prosím naši nabídku videoseminářů.
 

BLIŽŠÍ INFORMACE

Už jste si vyzkoušeli naše VIDEOSEMINÁŘE?

Připravili jsme pro vás ZDARMA testovací přístup, kde najdete ukázku aktuálního tématu ZÁVAŽNÁ NOVELA ZÁKONÍKU PRÁCE.
 
Klikněte na bližší informace a ZDARMA si otestujte naše on-line VIDEOSEMINÁŘE.

BLIŽŠÍ INFORMACE

Podzimní slevy odborných publikací pokračují i v říjnu!

Pro velký zájem našich zákazníků prodlužujeme akční nabídku prodeje publikací s výraznou slevou ve výši 50 %! Jedná se o vybrané ekonomicko-právní publikace nakladatelství ANAG, které jsou stále aktuální, a vy máte nyní jedinečnou možnost získat je za poloviční cenu.
 
Jde o publikace:
 
 

BLIŽŠÍ INFORMACE

Můžeš zažít vše, co si jen umíš představit!

Dovol sám sobě se zasnít.
Vytvoř si realitu, která ti vyhovuje.
Vše je možné!
 
A o tom kniha WOW je – o metodě dvou bodů, která získala svůj název podle toho, že se při ní dotýkáš dvou bodů na těle. První bod představuje to, co právě prožíváš a druhý to, co chceš prožívat. Tato kniha přesně a srozumitelně tuto metodu vysvětluje. Najdete v ní vše, co potřebujete k tomu, abyste měli a žili to, co si představujete, zbavili se strachů a obav, které současná doba přináší… A nebojte, nemusíte být odborníkem na kvantovou fyziku, abyste tuto metodu zvládli.
 

BLIŽŠÍ INFORMACE

Semináře ANAG nerušíme!

Od 5. do 18. října 2020 vláda ČR dle usnesení ze dne 30. září 2020 č. 958 o přijetí krizového opatření zakazuje vnitřní hromadné akce konané v počtu vyšším než deset osob s výjimkou mj. výkonu povolání a podnikatelské nebo jiné obdobné činnosti. Semináře pořádáme v dostatečně dimenzovaných prostorách a dle platných vyhlášených hygienických pravidel a opatření.
 

BLIŽŠÍ INFORMACE

Již tento týden vychází říjnové číslo časopisu Mzdová účetní!

V tomto podzimním čísle MÚ se můžete těšit na novinky, které přinesla letní novela zákoníku práce a další zajímavá témata např.:
 
- nová koncepce dovolené od 1. ledna 2021,
- automatický přechod zaměstnanců podle novely zákoníku práce,
- zaměstnanecká autorská díla,
- nenárokové složky mzdy.
 

BLIŽŠÍ INFORMACE

Máš někdy pocit, že všichni ostatní už vědí, co se svým životem, a ty nemáš ani páru?

V knize „Holka vzchop se“ autorka Rachel Hollis poukazuje na 20 lží a nedorozumění, které nám často brání žít radostný a produktivní život a popisuje praktické strategie, které jí pomohly tyto lži překonat. Díky pevné víře a houževnatosti ti tato inspirativní knížka ukáže, jak žít naplněný život a také jak k sobě být méně přísná a zároveň se nevzdávat.
 

BLIŽŠÍ INFORMACE

Najděte způsob, jak žít bez léků!

Naše podzimní knižní novinka „Bez léků“ vám v tom pomůže. Přístup uplatňující léky – víra, že existuje lék na každý zdravotní problém – nesplnil naše očekávání. Léky mohou pomoci jen částečně, je však třeba zjistit skutečnou příčinu našich neduhů, kdy stres, zánět a toxicita našeho organizmu hrají klíčovou roli při vzniku nemocí.
 
Očistěte svou mysl, hýčkejte svou duši, posilujte tělo a najděte svou komunitu. To jsou čtyři pilíře, o které se autorka Madisyn Taylor opírá a pomocí jednoduchých kroků, které vám v knize vysvětlí, si vybudujete podmínky pro vaše pevné zdraví.

BLIŽŠÍ INFORMACE

Podzimní dvojčíslo časopisu Praktická personalistika je zde!

V novém dvojčísle čísle Praktické Personalistiky najdete mnoho zajímavých článků, každý personalista si zde vybere.
 
Například:
 
- doručování důležitých pracovněprávních písemností,
- omezení odvolatelnosti vedoucích zaměstnanců,
- pružná pracovní doba a novela zákoníku práce,
- virtuální odborové organizace.
 
Ukázkové číslo obdržíte zdarma!

BLIŽŠÍ INFORMACE

Festival Evolution bude!

V pátek 18. září začíná na výstavišti Praha Holešovice festival Evolution a my se na vás těšíme v pravém křídle Průmyslového paláce s našimi úplně čerstvými knižními novinkami z edice zdraví a volný čas s veltržní slevou 30 %. Máme pro vás připraveny také pěkné dárky k nákupu i knížky “za pár kaček”.
 
Více informací o veletrhu naleznete na www.festivalevolution.cz.

BLIŽŠÍ INFORMACE

Už máte objednáno?

Právě vyšlo nové vydání publikace Dovolená a její aplikace v praxi s praktickými příklady k 1. 1. 2021, která vysvětluje zásadní změny v dovolené, které přinesla novela zákoníku práce a některých dalších souvisejících zákonů provedenou zákonem č. 285/2020 Sb. dochází s účinností od 1. ledna 2021.
 

BLIŽŠÍ INFORMACE

Pozvánka na šestidenní seminář

Srdečně vás zveme na šestidenní seminář Mzdy pro začátečníky i mírně pokročilé mzdové účetní!
 
Seminář je určen pro začínající mzdové účetní a pro mzdové účetní s malou praxí, ale i personalisty a všechny další zájemce o získání aktuálních informací souvisejících se mzdami v roce 2020 a 2021. Seznámíte se zde se základními mzdovými pravidly a výpočty, bez kterých by žádná mzdová účetní neměla vykonávat svou profesi, aktuálními a očekávanými změnami ve mzdách, sociálním a zdravotním pojištění, a to přímo na praktických příkladech. Účastníci obdrží "Osvědčení o absolvování kurzu". V ceně kurzu jsou publikace Abeceda mzdové účetní (ANAG 01/2020), Zákoník práce (sešitové vydání ANAG 01/2020) a ukázkové číslo časopisu Mzdová účetní.
  

BLIŽŠÍ INFORMACE

ZÁŘIJOVÁ SLEVA 50%!

Vážení zákazníci,
již tradičně v tomto období přicházíme s mimořádnou akční nabídkou prodeje publikací s výraznou slevou ve výši 50 %! Jedná se o vybrané ekonomicko-právní publikace nakladatelství ANAG, které jsou stále aktuální, a vy máte nyní jedinečnou možnost získat je za poloviční cenu.
 
Nabízíme vám tyto publikace:
 

BLIŽŠÍ INFORMACE

Knihy ANAG: zdraví, krása, harmonie! Mínus 40 %!

V září jsme pro vás připravili deset vybraných knih z edice zdraví a volný čas, které vám zpříjemní podzimní dny a nyní je můžete zakoupit v našem e-shopu a ve firemních prodejnách v Praze a Olomouci o 40% levněji. Nabídka platí do 21. září.
 

BLIŽŠÍ INFORMACE