Aktuality ANAG

Odpuštění – cesta za pozitivní energií a spokojenějším životem!

Více a více lidí si je dnes vědomo faktu, že téma odpuštění hraje zásadní roli pro naše fyzické a duševní zdraví. Při aktuálním trendu jarní detoxikace je psychická očista často opomíjená. Přitom odpuštění je při duševní očistě klíčové, jelikož skrze něj dosáhneme postupného vymizení negativních emocí majících na naše zdraví negativní vliv. Představme si, jak bychom se cítili krásně, kdybychom všichni všem lidem odpustili (doopravdy odpustili – tak, že když si na daného člověka vzpomeneme, už to s námi nic nedělá), a díky tomu by námi energie proudila volně v celém těle. A to vůbec nemluvme o tom, jak by se člověku ulevilo, kdyby dokázal odpustit úplně všechno sám sobě. To bývá nejtěžší, určitě to každý zná….
 
Ale co tedy s tím? Jak odpustit sobě i druhým? Osvědčenou a prověřenou cestu najdete v níže uvedených publikacích ANAG, které Vám pomohou se zbavit starých způsobů myšlení a najít opět v životě radost.
 
 
Do 4. června tyto tituly můžete zakoupit se slevou 30 %.
 
Tato nabídka platí pouze pro náš e-shop a firemní prodejny v Praze a v Olomouci.

BLIŽŠÍ INFORMACE

Účtujete příspěvkové organizace?

Připravili jsme pro vás speciální čtyřdenní kurz Účetnictví příspěvkových organizací pro začátečníky, který je určen primárně pro začínající účetní nebo účetní s malou praxí.
 
Datum konání: 8. 6., 9. 6., 17. 6. a 18. 6. 2020 od 9.00 – 15.30 hod.
 
 

BLIŽŠÍ INFORMACE

Od 20. května opět pořádáme odborné semináře!

Vážení klienti,
 
dovolujeme si vám oznámit, že v souvislosti s rozvolňováním pravidel mimořádných opatření obnovujeme od 20. května 2020 pořádání odborných seminářů. Semináře se budou konat v podmínkách vyhovujících příslušným bezpečnostním a hygienickým požadavkům a z tohoto důvodu bude zároveň možná účast jen omezeného počtu zájemců.
 
Těšíme se na vás!

BLIŽŠÍ INFORMACE

Právě vyšlo: Správní řízení od A do Z

Jedná se o třetí vydání této publikace od JUDr. Evy Šromové, které je aktualizované a doplněné podle zkušeností a poznatků nabytých za dobu platnosti správního řádu. Příručka Správní řízení od A do Z je praktická a může sloužit jak ke každodennímu používání, tak pro nárazovou potřebu novým úředníkům, starostům, účastníkům a jejich zástupcům či zájemcům o správní řízení.
 
Cílem této publikace je usnadnit práci se správním řádem, zjednodušit orientaci v něm, upozornit na souvislosti jednotlivých ustanovení správního řádu a na jejich použití. Publikace má rovněž přesah do řízení o přestupcích, aby byla zřejmá aplikace obecného a zvláštního procesního předpisu. U příslušných pojmů a postupů podle správního řádu odkazuje i na zvláštní právní úpravu stanovenou v zákoně č. 250/2016 Sb., o odpovědnosti za přestupky a řízení o nich.
 

BLIŽŠÍ INFORMACE

Seznamte se s metodami, jak být v dnešním světě šťastný!

Hlavním tématem novinky „Indigová realita“, volného pokračování bestselleru „Indigový svět“, je spirituální a osobní rozvoj a cesta k němu. Tato publikace je doslova nabita relevantními informacemi, jež jsou převážné části populace neznámé, a technikami využívajícími silné kosmické energie, která mění realitu kvantovým skokem. Alternativně jsou v ní uvedeny i jiné metody osobního a duchovního pokroku a mnoho postupů, jak v dnešním světě šťastně žít. Mezi ně patří i očista těla a mysli od negativních energií a programů, řešení zdravotních problémů a dosažení finanční svobody.
 

BLIŽŠÍ INFORMACE

Obličejová jóga - domácí lifting, který vám vyhladí vrásky!

Omládněte o 10 let!
 
Nyní jsme pro vás připravili speciální nabídku – knihu Obličejová joga můžete zakoupit o 35 % levněji, a to do 15. května.

BLIŽŠÍ INFORMACE

Jarní nálož dobrého čtení „za pár kaček“!

Chcete se dostat do kondice a při tom se zbavit nechtěných kil? Titul „Jezte, hýbejte se, spěte“ od základu změní váš pohled na pohyb a stravu, díky čemuž budete automaticky udržovat svoje tělo i mysl v dobré kondici. Nebo se prostě a jednoduše pěkně zapoťte, se slavnou lifestyle guru Cassey Ho a knihou „Atraktivní tělo po celý rok“! Kniha je plná efektivních a hlavně zábavných cviků, fotek a praktických rad a tipů...

BLIŽŠÍ INFORMACE

Nádech, výdech...

Že je dýchání pro náš život nezbytné, všichni dobře víme. Produktem našeho dýchání, tj. součástí vydechovaného vzduchu, je mimo jiné i oxid uhličitý, jež ve zvýšeném množství negativně ovlivňuje lidské kognitivní funkce. Pobyt v prostředí bohatém na oxid uhličitý může způsobovat bolesti hlavy, závratě, potíže s dechem, třes, zmatenost a zvonění v uších.
 
Je tak důležité dopřávat plicím co nejvíce čerstvého vzduchu bohatého na kyslík, protože správné dýchání prospívá tělu i mysli, jak dokazuje kniha Umění dýchat – Tajemství uvědomělého života. Autor Dr. Danny Penman v ní ukazuje, jak se díky správné technice dýchání uvolnit, nalézt klid v tomto chaotickém světě a dát sbohem stresu, úzkosti a nespokojenosti.
 

BLIŽŠÍ INFORMACE

POZOR! Otevíráme naše knihkupectví

Od 27. dubna jsou opět v provozu knihkupectví ANAG v Praze, Jungmannova 748/30 a v Olomouci, ul. Ostružnická 8 a Kollárovo nám. 7.
 
Těšíme se na vás :-)
 

BLIŽŠÍ INFORMACE

Mimořádná dubnová sleva 30 %

Pro velký zájem jsme pro vás prodloužili mimořádnou slevu 30 % na vybrané odborné tituly.
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Tato nabídka platí do 30. dubna 2020, a to pouze pro nás e-shop.
 

BLIŽŠÍ INFORMACE

Velikonoční sleva 35 %

Velikonoce jsou za dveřmi a my pro vás máme výslužku plnou dobré nálady v podobě knih, které pohladí duši.
 
Již nyní můžete objednávat bestsellery od Pierra Franckha, Louise Hay či Doreen Virtue se slevou 35 %.
 
Akce platí do 17. 4. 2020 a pouze pro náš e-shop! Pokud si objednáte knihy z edice zdraví a volný čas nad 700 Kč, máte od nás navíc poštovné a balné zdarma.
 
Přejeme vám krásné Velikonoce.

BLIŽŠÍ INFORMACE

Mimořádná informace předplatitelům časopisu Účetní a daně

Vážení odběratelé časopisu Účetní a daně,
 
rádi bychom Vás informovali, že v souvislosti s aktuální situací jsme připravili číslo časopisu Mzdová účetní věnované tématu COVID-19, a to především z pohledu zaměstnavatele.
 
Jelikož by se Vás toto téma také mohlo dotýkat, připravili jsme nyní i pro všechny předplatitele časopisu Účetní a daně mimořádné uvolnění elektronické verze tohoto čísla časopisu na www.floowie.com. Naleznete jej tam, kde jste zvyklí prohlížet celoroční Archiv ÚD. Současně by Vám měl přijít informační e-mail z www.floowie.com o zpřístupnění tohoto čísla časopisu. V případě, že tento e-mail neobdržíte, zkontrolujte složku hromadná pošta nebo spam.
 
Novým předplatitelům přijde z www.floowie.com informační e-mail s přihlašovacími údaji a heslem.
 
V případě nejasností volejte na tel. 704 344 486.

BLIŽŠÍ INFORMACE

Večery doma nemusí být nudné!

Do 1. dubna platí 30% sleva na thrillery Sebastiana Fitzeka Balíček, Pacient a Terapie!
 
 
Pokud vaše objednávka přesáhne celkovou hodnotu 700 Kč (platí i při objednávce ostatních knih z edice „zdraví a volný čas“) máte od nás poštovné a balné zdarma.

BLIŽŠÍ INFORMACE

Nastartujte svou imunitu! SLEVA 30 %

Nejen současná situace, ale i počátek jara, probouzející příroda a únava po zimním období nás přímo vybízí, abychom nastartovali svoji imunitu na co nejvyšší úroveň. Po zimě, kdy se naše tělo brání zvýšenému náporu virů a bakterií, je organismus oslabený a proměnlivé jarní počasí nám také dává pořádně zabrat. Jak tedy zlepšit obranyschopnost, aby i na jaře šlapalo naše tělo jako hodinky a my se cítili dobře?
 
Máme pro vás deset zásadních titulů, které vám poradí jak imunitu podpořit!
 
Do konce března můžete tyto knihy na našem e-shopu pohodlně objednávat se slevou 30 % a pokud si objednáte nad 700 Kč (platí i při objednávce ostatních titulů z edice „zdraví a volný čas“) máte od nás poštovné a balné zdarma.

BLIŽŠÍ INFORMACE

Kam nechodí slunce, musí lékař!

Toto známé přísloví zná snad každý z nás a v současné době opět nabývá na aktuálnosti. Před koronavirem nás může ochránit nejen prevence, která je nezbytná, ale také dobrá imunita. O tom, jestli se nakazíme a jaký bude mít nemoc průběh, zásadně rozhoduje naše vlastní imunita, tedy my...
 

BLIŽŠÍ INFORMACE

Informace k současnému provozu společnosti

Vážení a milí zákazníci, obchodní partneři,
 
společně s vámi jsme se setkávali ať již osobně na námi pořádaných odborných seminářích, nepřímo nad stránkami našich knih či časopisů, či při jejich vlastní realizaci a výrobě. A protože tato spolupráce trvá již desítky let, dovolujeme si stručně shrnout několik informací z naší společnosti, a to jak z olomoucké centrály, pražské pobočky, skladu, tak i firemních prodejen...

BLIŽŠÍ INFORMACE