Aktuality ANAG

Brigáda v Olomouci!

Urgentně hledáme nové BRIGÁDNÍKY do našeho skladu v centru Olomouce, Studentská 5.
 
✅ Náplň práce: příjem a uskladnění zboží (knihy, přírodní kosmetika), kontrola zásilek, polepování sortimentu štítky, balení a expedování zboží, jednoduchá uživatelská práce s PC (evidence zboží a zásilek).
✅ Očekáváme: dobrý zdravotní stav, trestní bezúhonnost, min. výuční list, znalost skladového hospodářství, spolehlivost.
✅ Nabízíme: jednosměnný provoz, mzda: 100 Kč/hod.
 
V případě zájmu zašlete svůj životopis na adresu sklad@anag.cz nebo volejte ☎ +420 702 204 178 (David Klusák - vedoucí skladu).
 

BLIŽŠÍ INFORMACE

Přemýšlíte nad knižním vánočním dárkem pod stromeček?

Tak potom přímo pro Vás je určena naše vánoční akce - všechny knihy z edice zdraví a volný čas budou až do 15. prosince o 30 % levnější, a to i naše novinky. Tato akce platí pro www.anag.cz a naše firemní prodejny v Praze a Olomouci. Akce se nevztahuje na knihy v sekci "knihy za pár kaček".

BLIŽŠÍ INFORMACE

Právě vychází katalog publikací z edice zdraví a volný čas!

Zajímá vás, které knihy z edice Zdraví a volný čas jsou bestsellery? Jaké knihy vám doporučujeme si přečíst, které vyjdou v nejbližší době a můžete jimi potěšit pod stromečkem své blízké? Pokud ano, tak právě pro vás je určen náš zimní katalog volnočasových publikací, který zašleme na požádání nebo si jej můžete prohlédnout on-line.

BLIŽŠÍ INFORMACE

Chcete být v životě šťastnější, posílit pocit vlastního štěstí?

Připravte se na to, že díky knize „Návyky šťastného mozku“ budete za pouhých pětačtyřicet dní šťastnější. Tato převratná kniha vám poradí jak „přeprogramovat“ svůj mozek a naučit jej produkovat látky, které mají tu moc učinit vás šťastnými, naučíte se svůj mozek produkovat více serotoninu, dopaminu, oxytocinu a endorfinů. Najdete zde jednoduchá cvičení, která vám pomohou svůj mozek „přeprogramovat“ a pomůže vám na cestě za šťastnějším a zdravějším životem!

BLIŽŠÍ INFORMACE

Vánoční přednáška MUDr. Vladimíry Strnadelové a Jana Zerzána!

Srdečně zveme všechny příznivce zdravého životního stylu na již tradiční vánoční přednášku našich předních autorů MUDr. Vladimíry Strnadelové a Jana Zerzána, tentokrát na téma „Naše nemoci v souvislosti s lepkem“. Těšit se můžete také na křest nové knihy „Radost z bezlepkové stravy, kulturní vystoupení a besedu spojenou s ochutnávkou sladkých i slaných pokrmů, které připraví Dagmar Lužná. Na místě bude možné zakoupit publikace z edice Zdraví a volný čas včetně NOVÉ KNIHY „Radost z bezlepkové stravy" s 30% slevou.
 

BLIŽŠÍ INFORMACE

Nezbytný pomocník pro každého domácího fermentistu!

V této „bibli fermentace“ naleznete vše, co o fermentaci potřebujete vědět a co vás zajímá! Autoři čtenáře seznámí s její tisíciletou historií, detailně proberou zdravotní přínosy fermentovaných potravin i veškeré otázky týkající se zdravotní nezávadnosti a bezpečnosti jejich přípravy i uchovávání. Jádrem knihy je však 100 receptů na zpracování kysaného zelí, rychle kvašené i ve vlastní šťávě fermentované zeleniny a kimči, pálivých chilli omáček, kvašeného ovoce a ovocného želé, kombuchy, a dokonce i alkoholických ciderů a medoviny. To vše je doplněno názornými fotografiemi.
 

BLIŽŠÍ INFORMACE

Právě vyšla novinka!

Právě vyšla výjímečná publikace „Vzory podání a úkonů podle zákona o služebním poměru příslušníků bezpečnostních sborů“, která je určena především služebním funkcionářům, pracovníkům personálních útvarů bezpečnostních sborů a dalšímu odbornému personálu, jenž se bezprostředně podílí na rozhodování ve věcech služebního poměru.
 

BLIŽŠÍ INFORMACE

Už máte novinku od krále psychothrillerů Sebastiana Fitzeka?

Tentokrát se děj napínavého příběhu odehrává na výletní zaoceánské lodi Sultan of the Seas, kde hrdina příběhu, policejní psycholog Martin Schwartz ztratil ženu a syna. Nikdo mu nedokázal říct, co se přesně stalo, a to až do té doby než mu uprostřed jedné akce zavolá podivná stará dáma, s tím, že vyšly najevo nové důkazy o osudu jeho rodiny...
 

BLIŽŠÍ INFORMACE

Přijďte na Svět knihy! My tam budeme…

Milujete knihy? Chcete vědět, jaké knížky právě vyšly a které jsou bestsellery? Potom se přijďte podívat na Mezinárodní knižní veletrh v Praze, který začíná od čtvrtka do neděle (23.9. – 26.9.) na Výstavišti v Praze, Holešovicích. Náš stánek najdete v levém křídle Průmyslového paláce, číslo stánku L203. Máme pro vás nachystáno mnoho zajímavých titulů s veletržní slevou 30% a spoustu hezkých dárků. A můžete se potkat i s námi.

BLIŽŠÍ INFORMACE

Festival Evolution - festival pro všechny, kteří to vidí prostě jinak!

Ve dnech 17. – 19. 9. vás srdečně zveme na Festival Evolution, který se bude opět konat na Vystavišti Praha Holešovice. Máme pro vás připravené naše čerstvé knižní novinky s veletržní slevou a spoustu zajímavých dárků.
 

BLIŽŠÍ INFORMACE

Zářijová akce „o 50 % levněji vybrané knihy ekonomické a právní“ je tu!

Až do 30. září si můžete na www.anag.cz nebo v našich firemních prodejnách v Praze a Olomouci zakoupit některou z našich odborných publikací, ať už z edice účetnictví, daně, práce, mzdy nebo právo.
 

BLIŽŠÍ INFORMACE

Buďte v pohodě s knihami Pierra Franckha!

Až do konce měsíce září si můžete koupit některý z vybraných bestsellerů P. Franckha o 35% levněji. Platí pouze pro www.anag.cz a naše firemní prodejny v Olomouci a Praze.
 

BLIŽŠÍ INFORMACE

Nové číslo zářijové Mzdové účetní právě v prodeji!

V zářijovém čísle časopisu Mzdová účetní najdete opět tu nejaktuálnější a nejzajímavější problematiku pro mzdové účetní, například:
 
 - Jednoleté kurzy cizích jazyků s denní výukou pro školní rok 2021/2022,
 - Mzda a plat s přihlédnutím k případné práci přesčas,
 - Bezhotovostní výplata mzdy nebo platu – kterým okamžikem je výplata zaplacena a kdy vzniká prodlení s výplatou?
 - Pružné rozvržení pracovní doby a dovolená.
 
Pokud náš časopis ještě neznáte, objednejte si ukázkové číslo ZDARMA zde > 

BLIŽŠÍ INFORMACE

Rozhovor: Martin Vitický o Brazílii a objetí mravenečníka

Kriminální thriller Objetí mravenečníka je jeho prvotinou. Martin Vitický v rozhovoru odpovídá, proč si pro svůj román vybral právě Rio de Janeiro a jak náročné je napsat thriller.

BLIŽŠÍ INFORMACE

Slevy vybraných odborných publikací pokračují i v srpnu!

Až do konce srpna si můžete v našem e-shopu a firemních prodejnách v Praze a Olomouci koupit o 30 % levněji tyto publikace:
 

BLIŽŠÍ INFORMACE