Aktuality ANAG

Slavnostní otevření knihkupectví ANAG!

Rádi bychom vás přivítali dne 6. října 2022 od 14 hodin v nových prostorách knihkupectví ANAG, Kollárovo nám. 7, Olomouc, na jehož slavnostní otevření bychom vás tímto rádi pozvali.

Čeká na Vás welcome drink, drobné občerstvení, sleva na nákup publikací ve výši 20 % a knižní dárek. Celá akce bude trvat do 18 hodin.

Těšíme se na Vás.

 

 

BLIŽŠÍ INFORMACE

Babí léto s dobrou knihou!

Proplujte babím létem s našimi vybranými tituly z edice zdraví a volný čas - o 30% levněji. Akce platí až do 22. září, a to pro náš e-shop a firemní prodejny v Praze a Olomouci.
A na jaké tituly se můžete těšit?
Jsou to: 
Jogová meditace každý den
Deset zenových vteřin
Život podle feng šuej
Léčivá příroda
Jednoduše buďte šťastní
Pravidla pro šťastnou lásku
Pozitivní myšlenky pro každý den
Život vás miluje
Všímavost
Srdce meditace
Lagom
Tajemství feng šuej
Kvašená zelenina
Průvodce fermentací
Joga pro skutečný život
Duchovní almanach
Najdi svou spřízněnou duši
Návyky šťastného mozku
Líbánkový efekt
Tak sladce voní domov

 

 

BLIŽŠÍ INFORMACE

Hledáme obchodního zástupce pro Prahu a okolí

Nakladatelství ANAG hledá schopného obchodního zástupce, který bude zajišťovat zásobování knihkupectví knihami, administrativu spojenou s prodejem knih a podporu prodeje knih ve svěřeném regionu.

BLIŽŠÍ INFORMACE

Mimořádná akční sleva 50% našich odborných publikací!

Až do 3. října si můžete vybírat z našich aktuálních odborných publikací se slevou 50%. V nabídce najdete nejen naše bestsellerové tituly jako je Abeceda mzdové účetní 2022, Abeceda personalisty 2022, Abeceda DPH 2022, Zákoník práce s komentářem 2022, ale i mnoho dalších zajímavých publikací.

BLIŽŠÍ INFORMACE

Významný nakladatelský počin!

Máme tu radost se s vámi podělit o tak významný nakladatelský počin jako je aktualizované vydání knihy Diagnostika v čínské medicíně. Myslíme si, že toto unikátní dílo světoznámého autora odborných knih a učitele čínské medicíny Giovanniho Maciocii by mělo mít své čestné místo v knihovně každého praktika čínské medicíny, být po ruce lékaři, který se setkává se složitými komplexnějšími projevy chorob a v dnešní době také vítaným domácím pomocníkem pro orientaci v běžných potížích laické veřejnosti. Možná taky leckterý hloubavý student čínské medicíny by si tuto bichli přál jako vánoční dárek. Známe to všichni, léto skoro za námi podzim se překulí a Vánoce jsou tady...
Právě v dnešní době, kdy si lámeme hlavu a nevíme rady s mnoha projevy a stavy těla, nám tato kniha přináší souhrnné info z široké oblasti čínské diagnostiky, která činí čínskou medicínu nejkomplexnější dostupnou metodou.  

BLIŽŠÍ INFORMACE

PODZIMNÍ FESTIVAL ZDRAVÍ A HARMONIE!

Již 15. září se můžete těšit na PODZIMNÍ FESTIVAL zdraví a harmonie, který se bude konat každý čtvrtek od 15. září do konce října v Paláci Bohemia v Olomouci. Festival zahájí první přednáškou MUDr. David Frej, přední český odborník, který se ve své praxi zabývá terapeutickým systémem založeným na propojení léčby zánětu a s ním souvisejících chronických nemocí, výživy, biologických rytmů a detoxikace organismu.


BLIŽŠÍ INFORMACE

Dr. Bruce H. Lipton přijíždí do Prahy!

Jeho celodenní seminář v Praze v sobotu 6. srpna 2022 má zásadní význam a poslání právě pro dnešní dobu. Jak čelit a aktivovat v sobě potenciál, který nám umožní vyznat se v tomto světě plném chaosu a protikladů a stát se aktivním člověkem a nikoliv pasivní obětí systému!
 

BLIŽŠÍ INFORMACE

Podzimní festival zdraví a harmonie

Léto je sice v plném proudu, ale už pomalu přemýšlíte co budete dělat v září a říjnu?
 
Potom právě  vás zveme na první ročník PODZIMNÍHO FESTIVALU zdraví a harmonie.
 
V paláci Bohemia v Olomouci se každý čtvrtek od 15. 9. až do konce října můžete těšit na cyklus inspirativních přednášek a hudebních projektů.

BLIŽŠÍ INFORMACE

Sněmovna schválila opakování takzvaného Milostivého léta v exekucích

Někteří dlužníci v exekuci zřejmě znovu dostanou šanci splatit vymáhané peněžité závazky bez úroků nebo penále. Opakování takzvaného milostivého léta bude trvat tři měsíce od září. Umožní lidem zbavit se vymáhaných dluhů u veřejných institucí a státních či polostátních firem. Předlohu nyní dostanou k posouzení senátoři. V létě počítají předkladatelé s propagací milostivého léta tak, aby se přihlásilo co nejvíce dlužníků. Exekutorská komora se k němu staví rezervovaně.

"Předpokládám, že v důsledku současné energetické krize a zvyšující se inflace je druhá vlna Milostivého léta namístě a pro dlužníky, kteří uvázli v dluhové pasti, se tak otevírá prostor pro nový životní restart," to je názor naší přední lektorky Ing. Růženy Klímové, která se specializuje na mzdové účetnictví v celé jeho šíři.

Kliknutím na bližší informace máte možnost si prohlédnout nabídku seminářů zabývající se problematikou oddlužení v rámci Milostivého léta.

BLIŽŠÍ INFORMACE

Chcete se vzdělávat i v létě?

Tak právě pro vás je připravena od 1. července akce 1+1 videoseminář ZDARMA, kdy při koupi jednoho VIDEOSEMINÁŘE získáte druhý, levnější (dle vlastního výběru) od nás jako dárek ZDARMA. Akce platí do 31. července a vybírat si můžete v sekci VIDEOSEMINÁŘE.

BLIŽŠÍ INFORMACE

Publikace „Dovolená a její aplikace v praxi s praktickými příklady“ do 21. července o 30% levněji!

Dovolená pro mzdové účetní a personalisty není jen o příjemném odpočinku na pláži, na chalupě či na horách, ale také o perfektní znalosti pracovněprávní úpravy dovolené a jejího správného výpočtu. To vše najdete v aktualizovaném znění této publikace, kde kromě výpočtu dovolené najdete i praktické rady, návody a příklady z praxe. Platí pro www.anag.cz a firemní prodejny v Praze a Olomouci.

BLIŽŠÍ INFORMACE

Kup jednu a druhou dostaneš zdarma!

Zákon o sociálně-právní ochraně dětí 749 Kč
+ ZDARMA Zákon o nemocenském pojištění
Tato akce platí do 15. června včetně.

GDPR v personalistice 389 Kč
+ ZDAMRA Zákoník práce sešit
Tato akce platí do 30. června včetně.

Dovolená a její aplikace v praxi s praktickými příklady 389 Kč
+ ZDARMA Cestovní náhrady podle zákoníku práce
Tato akce platí do 30. června včetně.

Tato nabídka platí pro náš e-shop a firemní prodejny v Praze a Olomouci.

BLIŽŠÍ INFORMACE

Příprava na léto s knihami z edice zdraví a volný čas

Na blížící se léto se můžete těšit s některými z našich 75 titulů, které jsme pro vás připravili až o 50% levněji. Tato akce platí do 30. června, a to pouze pro náš e-shop a firemní prodejny v Praze a Olomouci.

V nabídce jsou bestsellery jako např.:

- Balíček nebo Pacient – psychothrillery od krále tohoto žánru, Sebastiana Fitzeka.

- Energetická medicína a Energetická medicína pro ženy - od Donny Eden, autorky, která je vyhledávanou lektorkou a učitelkou energetické medicíny v mnoha zemích a která učila už přes 100 000 lidí po celém světě, jak jednoduchými cvičeními pracovat s energií těla.

- Objetí mravenečníka – napínavý román z atraktivního prostředí Rio de Janeira od českého autora Martina Vitického.

- Skanzeny – známá i méně známá, malebná muzea lidové architektury v přírodě v České a Slovenské republice.

- Hubněte s aktivním středem těla, Jóga pro skutečný život nebo Jógová meditace – knihy, které vám poradí jak se dostat do dobré fyzické kondice a přitom zůstat v pohodě a v klidu

a mnoho dalších, zajímavých titulů...

BLIŽŠÍ INFORMACE

Pro velký zájem jsme prodloužili akci - odborné publikace o 30 % levněji až do 15. června!

Abeceda personalisty 2022
Rozpočtová skladba v roce 2022
Zdravotní pojištění 2022
Daňová evidence 2022
Exekuce srážkami ze mzdy 2022
Zákon o nemocenském pojištění 2022
Zdanění mezd, platů a ostatních příjmů ze závislé činnosti 2022
Zákoník práce, prováděcí nařízení vlády a další související předpisy s komentářem k 1. 1. 2022
Abeceda mzdové účetní 2022
Podvojné účetnictví a účetní závěrka k 1. 1. 2022
Daňové zákony 2022
Zákoník práce – sešit
Cestovní náhrady podle zákoníku práce 2022
Cestovní náhrady v 350 příkladech 2022
Zaměstnanecké benefity a obdobná plnění z hlediska daňové výhodnosti

Platí pouze pro náš e-shop a firemní prodejny v Praze a Olomouci.

BLIŽŠÍ INFORMACE