Powered by Smartsupp

Archiv časopisů

Protože informace zveřejněné v časopisech využívají naši čtenáři i zpět po několika letech, nabízíme na základě jejich opakovaných požadavků možnost praktické archivace starších ročníků obou časopisů v elektronické podobě. Archivy několika posledních ročníků všech odborných časopisů ANAG jsou k dispozici v on-line verzi prostřednictvím webového rozhraní Digiport.cz.

Online archiv ročníku 2022

Kompletní soubor všech čísel ročníku 2022 bude pro zájemce zpřístupněn on-line prostřednictvím webového rozhraní Digiport.cz v měsíci březnu 2023. Tato aplikace poskytuje uživatelům zejména následující výhody:

  • přehlednou archivaci časopisů,
  • všechny články a čtenářské dotazy zveřejněné během roku 2022,
  • přístup přes uživatelský účet z jakéhokoliv zařízení s připojením na internet (nejen stolního počítače, ale tabletu, notebooku, smartphonu…),
  • možnost rychlého a přehledného fulltextového vyhledávání v celém ročníku daného časopisu najednou.

 

Elektronické předplatné

Přístup k on-line archivu

Přístup k on-line archivu

Přístup k on-line archivu ročníku 2022 nabízíme pro zákazníky, kteří si objednali celoroční předplatné našich odborných časopisů (tištěné nebo elektronické verze), zdarma jako bonus k předplatnému. Pro ostatní zákazníky je on-line archiv celého předchozího ročníku dostupný za 199 Kč.

Předplatitelé Ostatní uživatelé
ZDARMA 199 Kč

Pozor! Nárok na zvýhodněnou cenu lze uplatnit pouze při objednávce učiněné prostřednictvím níže uvedených kontaktů na této stránce. Přístup objednaný prostřednictvím partnerských webů je vždy za základní cenu 199 Kč bez ohledu na to, zda je zákazník předplatitelem, či nikoliv.

Přístup k archivnímu ročníku 2022 objednávejte u paní Ivany Bodnarové na e-mailu obchod@anag.cz nebo na tel. č. 585 757 430.