Bezpečnost a ochrana zdraví při práci prakticky a přehledně podle normy OHSAS

Autor: Bc. Zdeněk Šenk

  • Kód produktu: 2795
  • Nakladatelství: ANAG
  • Počet stran: 312
  • Vazba: brožovaná
  • ISBN: 978-80-7263-737-9
  • Vydání:2. aktualizované
  • Datum vydání: duben 2012
  • Vaše cena s DPH: 399 Kč
ks
    V prodeji

Tento bestseller v oblasti BOZP nabízí přehledně zpracované informace, jak může organizace efektivně pracovat se svým systémem řízení bezpečnosti a ochrany zdraví při práci. Obsah knihy navazuje na 1. vydání úspěšné publikace BOZP prakticky a přehledně podle normy ČSN OHSAS 18001:2008, které patřilo k nejprodávanějším publikacím s problematikou BOZP na knižním trhu.

Efektivní návod na zlepšení systému řízení BOZP

Těžištěm knihy je odborný výklad k požadavkům právních předpisů a požadavkům normy OHSAS, který je doplněn velkým množstvím názorných příkladů, jak požadavky prakticky naplnit, příp. dává organizacím efektivní návod na zlepšení svého systému řízení BOZP.

Pro koho je kniha určena?

Tato monografie je svým uceleným zaměřením (popisuje BOZP ve všech podstatných oblastech) vhodná pro většinovou cílovou skupinu odborných čtenářů a současně zůstává přes svůj široký záběr přehledná a srozumitelná. Ocení ji všichni ti, kteří chtějí udržovat svůj systém řízení v souladu s právními předpisy.

Platnost publikace

Platí i pro rok 2015, případné legislativní změny budou řešeny formou vkládané aktualizace, která bude ke stažení na www.anag.cz.

O autorovi

Zdeněk Šenk je špičkovým expertem, poradcem, lektorem a certifikačním auditorem v oblasti BOZP. Je jedním ze zakladatelů nového směru v oblasti BOZP „systémového přístupu k BOZP“. Je aktivním konzultantem a poradcem BOZP, především v oblasti implementace systému řízení BOZP dle normy OHSAS, aktivním lektorem v řadě kurzů zaměřených na oblast BOZP se stovkami spokojených absolventů. Několik let byl předsedou zkušební komise pro zkoušky odborně způsobilých osob v BOZP (na základě akreditace MPSV). Zdeněk Šenk je spoluautorem knihy Abeceda personalisty – části týkající se BOZP, a autorem knihy 1309 testových otázek BOZP. Dále je autorem řady odborných článků, ve kterých novátorským způsobem přistupuje k řízení BOZP. Autor knihy je důsledný v osvojování nových poznatků v oblasti BOZP a pomáhá prosazovat v rámci svých aktivit zásady správné praxe v oblasti BOZP.

Platnost publikace

Platí i pro rok 2018, případné legislativní změny budou řešeny formou vkládané aktualizace, která bude ke stažení na těchto webových stránkách.

This browser does not support PDFs. Please download the PDF to view it: Stáhnout PDF prohlížeč.

Chcete se na něco zeptat?