Daňový systém ČR - cvičebnice 2018 (soubor tří publikací + CD)

Autor: Alena Vančurová a kolektiv autorů

 • Kód produktu: 75319
 • Nakladatelství: 1. Vox
 • Počet stran: 244
 • Vazba: brož., A4
 • ISBN: 978-80-87480-68-7
 • Datum vydání: září 2018
 • Běžná cena s DPH: 520 Kč
 • Zvýhodnění on-line: 12%
 • Ušetříte: -62 Kč
 • Vaše cena s DPH: 458 Kč
ks
  V prodeji

16. aktualizované vydání 

Tento komplet cvičebnic je zpracován kolektivem zkušených vysokoškolských učitelů s mnohaletou praxí v oblasti daňového práva ČR a zdanění.
Obsahuje několik typů příkladů od základních až po opakovací moduly složené především z komplexních příkladů. Připravené úkoly jsou promyšleně koncipovány tak, aby umožnily procvičit, rozvinout, utvrdit a částečně zautomatizovat znalosti vycházející ze studia učebnice. Jsou zařazeny jak obecné úkoly určené k pochopení konstrukce daní a k naznačení jejich vzájemné provázanosti, tak i výpočtové příklady řazené od jednoduchých k složitějším a komplexnějším. Cvičebnice je koncipována jako pracovní sešit, do kterého lze výsledky jednotlivých úkolů přímo zaznamenávat. V závěru jednotlivých sešitů naleznete klíč k řešení úkolů, aby bylo možno si ověřit správnost výsledku.

Pro snazší orientaci Cvičebnice důsledně navazuje svojí strukturou na učebnici Daňový systém ČR 2018, a to včetně členění do subkapitol.

Jednotlivé díly je možné zakoupit samostatně nebo jako komplet vč. CD-ROMU s prezentacemi ke všem kapitolám učebnice a tabulkami pro daňové výpočty za zvýhodněnou cenu.

 

prof. Ing. Alena Vančurová, Ph.D.
je absolventkou oboru Finance Vysoké školy ekonomické v Praze. V současné době je vedoucí katedry veřejných financí Fakulty financí a účetnictví VŠE v Praze, kde garantuje program Zdanění a daňová politika. Od roku 1995 je rovněž daňovou poradkyní. Specializuje se nejen na základy zdanění, ale i na správu daní, daň z příjmů fyzických osob a sociální pojistné. Svou bohatou pedagogickou erudici, praktické zkušenosti a dovednosti i teoretické znalosti zúročila zatím ve více než šedesáti odborných publikacích.

Ing. Hana Zídková, Ph.D.
je absolventkou Vysoké školy ekonomické v Praze. V současné době působí na katedře veřejných financí Vysoké školy ekonomické v Praze, kde se věnuje jak pedagogické, tak výzkumné činnosti. Vyučuje kurzy zejména z oblasti zdanění spotřeby. Od roku 1999 je daňovou poradkyní. Externě spolupracuje se společností EY s.r.o. Dále je zkušební komisařkou garantující daňovou část profesní zkoušky auditora.

doc. Ing. Barbora Slintáková, Ph.D.
je absolventkou Vysoké školy ekonomické v Praze, kde působí na katedře veřejných financí. Mnoho let byla oblíbenou cvičící právě v základních kurzech zaměřených na zdanění v ČR. Kromě toho se specializuje i na financování neziskových subjektů.

doc. Ing. Stanislav Klazar, Ph.D.
je absolventem Vysoké školy ekonomické v Praze, kde působí na katedře veřejných financí. Mnoho let vede cvičení v základních kurzech zaměřených na zdanění v ČR, jeho hlavní specializací však je sociální pojištění, a tak není divu, že se zaměřil především na sociální pojistné.

doc. Ing. Lenka Láchová, CSc.
je absolventkou Vysoké školy ekonomické v Praze, kde vyučuje na katedře veřejných financí. V současné době působí i na Ministerstvu financí ČR v odboru Strategie daňové politiky a správy. Specializuje se na zdanění v Evropské unii a majetkové daně.

Chcete se na něco zeptat?