Domácí lékař dětských nemocí

Autor: Helmut Keudel, Barbara Capelle

  • Kód produktu: 5024
  • Nakladatelství: CPress
  • Počet stran: 296
  • Vazba: brož., 16,7x22,5 cm
  • ISBN: 978-80-251-1468-1
  • Datum vydání: prosinec 2008
  • Vaše cena s DPH: 422 Kč
ks
    Na dotaz

Komplexní rádce pro rodiče, rozsáhlý podrobný průvodce o zdraví a nemocech dětí. Díky této knize budete vědět, jak postupovat v případě rozvinutí příznaků nemoci. Zjistíte, kdy musíte k lékaři, jak asi bude probíhat léčba, co můžete udělat vy svépomocí, jaká homeopatika na daný problém zabírají.V knize naleznete:

- Přehled příznaků - průvodce mezi nemocemi.

- Speciální část věnovanou péči o kojence, informace o jejich možných potížích a nemocech, jak postupovat, jak je léčit.

- Přehled jednotlivých dětských onemocnění, rozdělený dle částí lidského těla (Oči, uši, zoubky, Dýchací cesty, Žaludek a střeva, Srdce, krevní oběh a látková výměna, Ledviny, močové cesty a pohlavní orgány, Kůže, Kosti, svaly a klouby, Mozek a nervový systém, Alergická onemocnění, Typické dětské nemoci a jiná infekční onemocnění, Starosti s dětmi - velmi vážné choroby a psychické poruchy.)

- Zvláštní kapitolu o přírodní a alternativní léčbě (bylinky, zábaly, obklady, koupele, čaje, masti).

- Přehled preventivních prohlídek, očkovací kalendář a doporučené vybavení domácí lékárničky.

- Doporučení pro zdravou výživu a harmonický rozvoj dítěte.

- Komplexní kapitolu o první pomoci (bezvědomí, zástava dechu, zástava srdce, šok, krvácení, utonutí, úpal, úžeh, hmyzí bodnutí, zlomeniny, zranění lebky, zranění elektrickým proudem, pohmožděniny, omrzliny, poleptání, popálení, opaření, otravy).Tato kniha je opravdovým bestsellerem, v Evropě se ji prodalo více než půl milionů výtisků.

Chcete se na něco zeptat?