Jezte chytře aneb Eat.Q. – Odhalte moc emoční inteligence při hubnutí

Originál: EatQ: Unlock the Weight-loss Power of Emotional Intelligence

Autor: Susan Albers

  • Kód produktu: 5908
  • Nakladatelství: ANAG
  • Počet stran: 288
  • Vazba: brožovaná
  • ISBN: 978-80-7554-073-7
  • Datum vydání: duben 2017
  • Vaše cena s DPH: 49 Kč
ks
    V prodeji

Autorka Susan Albers, Psy.D., představuje revoluční třístupňový program pro osvojení si emočního jedení, díky němuž budete konečně schopni dostat své stravovací návyky (či zlozvyky) pod kontrolu.

Mějte svou váhu konečně pod kontrolou!

Ve své nejnovější knize Jezte chytře prosazuje Susan praktický, normativní, proaktivní přístup pomocí emoční inteligence, která vám pomůže zhubnout, jíst zdravěji a uvědoměle a udržet si nízkou váhu. Kniha Jezte chytře překonává tradiční knihy o stravě tím, že prozkoumává spojení mezi emocemi a stravováním a odhaluje, že zvýšením emoční inteligence se přirozeně zvyšuje i vaše schopnost úspěšně si hlídat svou váhu.

Emoční inteligence má vliv na váš vztah k jídlu

Klinická psycholožka Susan Albers vysvětluje souvislost mezi vysokou emoční inteligencí a dobrým vztahem k jídlu a provede vás nejčastějšími emocionálními překážkami zdravého a uvědomělého stravování. Představuje 25 nástrojů a technik, které můžete použít k přizpůsobení svého jídelníčku vašim individuálním potřebám. Na základě desítek klinických studií, jež spojují nízkou emoční inteligenci se špatnými stravovacími návyky – jedením i přes pocit plnosti, jedením ve vzteku nebo z nudy nebo přejídáním se oblíbeným jídlem – nabízí tato kniha naději a pomoc každému bez ohledu na to, kolikrát se v minulosti snažil ovládnout jedení pod vlivem emocí.

This browser does not support PDFs. Please download the PDF to view it: Stáhnout PDF prohlížeč.

Chcete se na něco zeptat?

Související publikace