Kaizen – Změna návyků pomocí japonské metody krok za krokem

Originál: Kaizen: The Japanese Method for Transfoming Habits, One Small Step at a Time

Autor: Sarah Harvey

  • Kód produktu: 5878
  • Nakladatelství: ANAG
  • Počet stran: cca 270
  • Vazba: brožovaná
  • Datum vydání: vyjde ve II. čtvrtletí 2020
  • Vaše cena s DPH: cca 350 Kč
ks
    Připravujeme

KAIZEN (japonské slovo pro „neustálé zlepšování“) je, podobně jako koncept marginálních zisků, myšlenka, že nepřetržité provádění malých, dosažitelných změn může vést k významným dlouhodobým zlepšením.

Vytvořte si pomocí KAIZENu dobré návyky a odstraňte ty špatné

KAIZEN, známý v obchodním a sportovním světě (nejznáměji používaný firmou Toyota), je také skvělým nástrojem pro pomalé zlepšování jakéhokoliv aspektu života bez pocitu strachu nebo ochromení výzvou. Tato kniha s krásnými ilustracemi a fotografiemi nabízí prostřednictvím KAIZENu způsob, jak si vytvořit dobré návyky a odstraňovat ty špatné, aniž byste na sebe byli příliš tvrdí. Důraz je spíše než na následování ostatních kladen na trpělivost a hledání pro sebe vhodných řešení a nevzdávání se, když věci nefungují.

KAIZEN je účinným nástrojem pro pozitivní změnu.

Spíše než na kritiku chyb se zaměřuje na vědomou, pozitivní změnu. KAIZEN přináší individuální a flexibilní přístup ke změnám, které můžete aplikovat na jakoukoliv oblast vašeho života, ať už se jedná o zdraví, vztahy, peníze, kariéru, zvyky, nové koníčky nebo životní pohodu. Můžete si ho přizpůsobit pracovnímu stylu, svým preferencím a osobnosti. KAIZEN působí na každého jinak, a proto je účinným nástrojem pro pozitivní změnu.


Sarah Harvey žila v Tokiu, když se zamilovala do japonské kultury a poznala KAIZEN. Nyní žije a pracuje v Londýně.

Chcete se na něco zeptat?