Powered by Smartsupp

O nás

Anglicky

Profil firmy

Nakladatelská a vzdělávací společnost ANAG působí na českém trhu již od roku 1990 a patří bezesporu k firmám s nejdelší tradicí v oblasti pořádání odborných seminářů, vydávání odborných publikací a časopisů. Firma působí po celé České republice.

Zaměření

Naše činnost je zaměřena především do tří oblastí:

Naše produkty naleznete zejména v těchto oblastech: práce, mzdy, pojištění, ekonomika, daně, účetnictví, personalistika, clo, pracovní a obchodní právo, životní styl, alternativní léčba, pozitivní myšlení, vaříme pro zdraví, knihy pro maminky aj. Na našich www vedeme i široký sortiment odborných publikací jiných nakladatelství, rozšířený navíc i o oblasti managementu a marketingu, počítačové literatury, odborných slovníků, encyklopedií a autoatlasů.

Sídlo firmy

Sídlo firmy je v Olomouci, Kollárovo nám. 698/7, dále máme pobočku v Praze – Mozarteum, Jungmannova 748/30. Na těchto pracovištích se konají semináře a můžete tam zakoupit i odbornou literaturu. Široký výběr odborné literatury najdete zejména na našem internetovém knihkupectví www.anag.cz

Semináře

Na zpravidla jednodenních seminářích seznamujeme nejširší odbornou veřejnost s probíhajícími změnami zákonů a předpisů. K vybraným oblastem pořádáme vícedenní semináře. Při seminářích je zajištěn prodej odborné literatury a je podáváno malé občerstvení. Naše odborné semináře pořádáme prezenční formou, formou on-line webinářů i kombinovanou prezenční i on-line formou. 

Publikace

Publikace vydáváme ve dvou řadách, a to v řadě ekonomické a právní publikace a dále v řadě publikace pro zdraví a volný čas.

Publikace ANAG vydáváme v následujících edicích:

Dodávané publikace vždy odpovídají platnému právnímu stavu, na menší změny reagujeme formou vkládaných aktualizací, které zároveň zveřejňujeme i na našich www stránkách. Při zásadních změnách dochází k novému vydání.

Časopisy

Od roku 1995 přinášíme nejaktuálnější informace v časopise Mzdová účetní a od roku 1998 také v časopise Účetní a daně. Desetitisícům čtenářů přinášejí tyto měsíčníky pravidelně přehled všech legislativních změn v řešených oblastech, přehledně zpracovaných do článků od renomovaných autorů a odborníků. Zveřejňovány jsou také nejzajímavější dotazy předplatitelů spolu s fundovanými odpověďmi na ně.
Od roku 2014 vychází odborný dvouměsíčník Praktická personalistika, který je určený pro personalistickou praxi v českém prostředí.

Autorský a lektorský kolektiv

Základním předpokladem úspěšné činnosti je zajištění lektorského a autorského kolektivu pocházejícího z řad uznávaných odborníků – tvůrců zákonů, pracovníků finančních úřadů, okresních správ sociálního zabezpečení. Z tohoto důvodu jsme ve výkladu dané problematiky nejblíže výkladu orgánů státní správy. Pro určité okruhy problémů využíváme i odborníky z praxe nebo právníky.

Rovněž autoři publikací z edice pro zdraví a volný čas se řadí k uznávaným odborníkům nebo profesionálům s dlouholetou praxí. Knihy zahraničních autorů, se kterými spolupracujeme, většinou zaujímají přední místa v žebříčcích prodejnosti nejen v zemi, kde autor působí.

Okruh zákazníků

Naše zákazníky jsme získali ve všech typech organizací – podnikatelských, rozpočtových, příspěvkových, v obcích, nadacích a zájmových sdruženích a ostatních nevýdělečných organizacích, velkou část tvoří fyzické osoby z oblasti účetnictví a daňového poradenství.

Formy prodeje

Nejrozšířenější službou zákazníkům kromě zmíněného prodeje publikací a časopisů v našich prodejnách je zásilkový prodej publikací podle přijatých objednávek. Zásilky jsou doručeny poštou přímo na adresu zákazníka vždy s daňovým dokladem, platba je uskutečněna dle přání formou dobírky nebo na fakturu. Časopisy jsou rozesílány pravidelně měsíčně po uhrazení předplatného. Mimo objednávek z tohoto virtuálního obchodního domu přijímáme i objednávky e-mailem, písemné, faxem nebo telefonické, vždy s uvedením IČO, DIČ, obchodního jména a adresy firmy (popř. adresy pro doručení).

Náš sortiment se objevuje rovněž na pultech všech významných knihkupectví, které nabízejí odbornou literaturu. I zde jsou naše tituly pravidelně aktualizovány a doplňovány.