Podvojné účetnictví pro začínající účetní

Autor: Hana Kovalíková

  • Kód produktu: 5880
  • Nakladatelství: ANAG
  • Počet stran: cca 300
  • Vazba: brožovaná
  • Datum vydání: vyjde ve IV. čtvrtletí 2021
  • Vaše cena s DPH: cca 439 Kč
ks
    Připravujeme

Obsahem této publikace je vysvětlení základů ze zákona o účetnictví, Českých účetních standardů a vyhlášky pro podnikatele. Čtenáři budou také upozorněni na přehled podkladů a dokladů, které je nutné od podnikatelů k řádnému vedení účetnictví vyžadovat. Budou vysvětleny i důvody, proč tyto podklady je nutné mít.

Podrobněji k obsahu publikace

Součástí bude i výklad systému podvojného účetnictví, budou uvedeny příklady, se kterými se v praxi účetní nejvíce setkávají. Upozorněno bude i na případné chyby a způsob jejich odstranění. Publikace nebude obsahovat kompletně veškeré účetní případy ze všech účetních tříd, protože takových publikací je na trhu dostatek, a navíc se účetní k mnoha tam uvedených případů ani za celou svoji praxi nedostanou.

Komu je publikace určena

Publikace je určena začínajícím účetním, vhodná je i pro absolventy ekonomických škol, kteří se chtějí v praxi účetnictví věnovat. Existují odborné knihy k této problematice, ale mnoho jich postrádá to, s čím se účetní při zpracování a vedení účetnictví nejvíce setkávají. A to pohled praxe. Proto bude tato publikace obohacena o konkrétní příklady, které se v praxi vyskytují, a to včetně návodu, jak se ke každému takovému případu postavit.

Chcete se na něco zeptat?