Powered by Smartsupp

Pracovnělékařské služby – z pohledu zaměstnavatele i lékaře

Autor: prof. MUDr. Milan Tuček, CSc., Mgr. Tomáš Liškutín

  • Kód produktu: 2970
  • Nakladatelství: ANAG
  • Počet stran: cca 448
  • Vazba: brožovaná
  • Datum vydání: vyjde v září 2024
  • Vaše cena s DPH: cca 550 Kč
ks
    Připravujeme

Chcete se dozvědět, jak správně přispět k ochraně a podpoře zdraví zaměstnanců s cílem předcházet vzniku poškození zdraví z práce? Hledáte odbornou publikaci, která pokrývá právní i lékařské aspekty pracovnělékařských služeb? Pak je pro vás tato novinka o pracovnělékařských službách nepostradatelným pomocníkem.

Vyznejte se v pracovnělékařských službách

Publikace je napsána experty v oboru a obsahuje přehledný, srozumitelný a strukturovaný popis práv a povinností zaměstnavatelů i poskytovatelů pracovnělékařských služeb, které jsou jinak roztříštěny mezi několik zákonů a prováděcích vyhlášek, a proto není snadné se v nich vyznat.

Podrobný výklad

Zvláštní pozornost je věnována druhům a podmínkám pracovnělékařských prohlídek, další činnosti poskytovatele pracovnělékařských služeb, obsahu smluv o poskytování pracovnělékařských služeb, postupu při vyžádání prohlídky, vydání lékařského posudku a důsledkům tohoto posudku pro pracovněprávní vztah zaměstnanců.

Vše, co potřebujete vědět o pracovnělékařských službách

Zohledňuje významné novinky z posledních let, a dále vysvětluje souvislosti s evropským právem a přesah v oblasti pracovního práva, tj. do personální a mzdové agendy zaměstnavatelů. Kromě zmíněných informací knihu doplňuje množství příkladů, formuláře, tipy a rady, jak minimalizovat rizika a správně řešit sporné případy.

Chcete se na něco zeptat?