Přechod práv a povinností zaměstnavatele při změně dodavatele

Autor: doc. JUDr. Petr Hůrka, Ph.D., Mgr. David Borovec, JUDr. Michael Košnar, JUDr. Nataša Randlová, Ph.D., JUDr. Tomáš Horáček, Ph.D., JUDr. Lada Jouzová, Lucie Řehořová

  • Kód produktu: 2895
  • Nakladatelství: ANAG
  • Počet stran: 144
  • Vazba: brožovaná
  • ISBN: 978-80-7263-847-5
  • Datum vydání: březen 2014
  • Vaše cena s DPH: 199 Kč
ks
    V prodeji

Publikace pojednává o obecném přechodu práv a povinností z pracovněprávních vztahů při změně zaměstnavatele a detailně rozebírá dopad těchto povinností na zaměstnavatele při změně dodavatele.

Obsahuje i příslušnou judikaturu k tématu

Výklad platné právní úpravy je v knize „Přechod práv a povinností zaměstnavatele při změně dodavatele“ doplněn rozborem judikatury, zejména Evropského soudního dvora, a zahraničními zkušenostmi.

Využití této knihy

Záměrem publikace je velmi podrobným a praktickým způsobem popsat a zhodnotit stávající právní úpravu a aplikovat ji na obchodněprávní změny, které nastávají u zaměstnavatele. Poukazuje přitom na její nesnáze, pokouší se nalézat aplikační řešení za využití příbuzné britské právní úpravy a v závěru volá po legislativní změně, která by tento neutěšený stav odstranila.

Pro koho je publikace určena?

Tato publikace je vhodná pro všechny, kdo se zabývají pracovněprávními vztahy a aplikují pracovněprávní předpisy, zejména tedy zaměstnavatelům, zaměstnancům, managementu společností, personalistům, mzdovým účetním, osobám profesně aplikujícím právo a mnoha dalším.

Platnost publikace

Platí i pro rok 2020, případné legislativní změny budou řešeny formou vkládané aktualizace, která bude zdarma ke stažení na těchto webových stránkách.

This browser does not support PDFs. Please download the PDF to view it: Stáhnout PDF prohlížeč.

Chcete se na něco zeptat?