Průlom imunotypů – Osobní plán pro vyvážení imunitního systému, optimalizaci zdraví a budování celoživotní odolnosti

Originál: Immunotype Breakthrough: Your Personalized Plan to Balance Your Immune System, Optimize Health, and Build Lifelong Resilinece

Autor: Heather Moday

  • Kód produktu: 5595
  • Nakladatelství: ANAG
  • Počet stran: cca 300
  • Vazba: brožovaná
  • Datum vydání: vyjde v roce 2023
  • Vaše cena s DPH: cca 550 Kč
ks
    Připravujeme

Pro většinu z nás je imunitní systém zdánlivě nepoznatelný – je to neviditelná, komplexní síť buněk, receptorů a poslů a neexistuje standardní způsob jak zjistit, zda funguje tak, jak má.

Co skutečně potřebuje váš jedinečný imunitní systém?

Přesto ovlivňuje všechny aspekty našeho zdraví a má vliv i na (a někdy dokonce způsobuje) téměř všechny nemoci známé lidstvu. O „posílení“ imunity se toho napsalo hodně, ale co to přesně znamená a co když posílení není to, co váš jedinečný systém skutečně potřebuje?

Imunitní systém je významně ovlivněný naším chováním

Imunoložka a alergoložka Heather Moday ve své knize vysvětluje, proč je klíčová rovnováha imunitního systému. Imunitní systém je významně ovlivněn naším chováním, stravou, zvyky a prostředím. Autorka definuje čtyři primární imunotypy, které jsou základem imunitní nerovnováhy, jež běžně vede k onemocnění, chronickému zánětu, infekci, alergiím a poruchám autoimunity.

Zaměřte se na své konkrétní potřeby

Díky určení svého osobního imunotypu můžete provést cílené a přirozené změny životního stylu a zajistit si tím optimální fungování organismu. Tento revoluční program pro vytváření vám přizpůsobeného životního stylu a stravy povede k imunitní odolnosti, vitalitě a dlouhověkosti.

Chcete se na něco zeptat?

Související publikace