Tajemství inovací Steva Jobse

Autor: Carmine Gallo

  • Kód produktu: 5186
  • Nakladatelství: CPress
  • Počet stran: 312
  • Vazba: brož., 14,8x21 cm
  • ISBN: 978-80-251-3444-3
  • Datum vydání: červen 2011
  • Vaše cena s DPH: 269 Kč
ks
    Na dotaz

Pokud jde o inovace, je osoba Steva Jobse doslova legendou. Slogan jeho společnosti „Myslete jinak“ je více než jen nástroj marketingu. Je to způsob života – mocný, pozitivní, vše měnící přístup k inovacím, který může aplikovat kdokoliv na jakýkoli druh lidského úsilí.Sedm principů inovací inspirovaných samotným mistrem:

1.Dělejte to, co máte rádi.

Přemýšlejte jinak o své kariéře.

2.Udělejte díru do světa.

Přemýšlejte jinak o své vizi.

3.Nakopněte mozkové závity.

Přemýšlejte jinak o tom, jak myslíte.

4.Prodávejte sny, ne výrobky.

Přemýšlejte jinak o svých zákaznících.

5.Řekněte tisíckrát ne.

Přemýšlejte jinak o designu.

6.Dbejte, aby měli zákazníci s výrobky tu nejlepší zkušenost.

Přemýšlejte jinak o zkušenosti s vaší značkou.

7.Zvládněte předat své sdělení.

Přemýšlejte jinak o svém příběhu.Tato kniha není životopisem Steva Jobse. Odkrývá zásady, jež Steva přivedly k nápadům bez hranic a které skutečně změnily svět: principy, jež můžete použít i vy při rozvíjení vlastního potenciálu, a dosáhnout tak průlomového úspěchu v obchodě i v životě.Uvedené principy mají základ v pečlivé interpretaci Jobsových vlastních slov za poslední tři desetiletí, ve svědectvích bývalých zaměstnanců Applu a v široké škále manažerů, podnikatelů, vychovatelů i drobných živnostníků, kteří se inspirovali stejnou otázkou: Co by udělal Steve?O autorovi:

Carmine Gallo působí jako kouč komunikačních dovedností pro řadu světově nejobdivovanějších značek. Je autorem a sloupkařem Bloomberg BusinessWeek a Monster.com, řečníkem a vedoucím seminářů, jenž se objevil v řadě amerických médií (např. CNBC, Forbes.com, New York Times, Wall Street Journal či Investor‘s Business Daily). Gallo dříve působil také jako televizní korespondent v oblasti byznysu a byl též viceprezidentem společnosti globálně působící v oblasti PR. Jeho web najdete na adrese www.carminegallo.com.

Chcete se na něco zeptat?