Tři zákony produktivity

Autor: Steve Zaffron, Dave Logan

  • Kód produktu: 5167
  • Nakladatelství: CPress
  • Počet stran: 248
  • Vazba: brož., 16,7x22,5 cm
  • ISBN: 978-80-251-2658-5
  • Datum vydání: březen 2011
  • Vaše cena s DPH: 349 Kč
ks
    Na dotaz

Jak se výkonnému řediteli novozélandské ocelářské společnosti podařilo během jediného roku dostat firmu mezi hlavní hráče na trhu? Jak dokázal šestisetčlenný tým pracující na modernizaci největší naftařské společnosti v Brazílii překonat počáteční skepsi a vnitřní konflikty a zaznamenat přelomový úspěch? Proč významná japonská stavební firma vzkvétala i v časech hluboké ekonomické krize?K těmto skvělým výsledkům dospěli díky třem zákonům produktivity. Kniha, kterou držíte v ruce, vám ukáže, že i vy můžete v pracovním i osobním životě dosáhnout podobných úspěchů.


I když si to většina z nás neuvědomuje, naše životy směřují k budoucnosti, která je již napsaná. Naši budoucnost totiž utvářejí naše naděje, obavy, sny, očekávání a rozhodnutí. Také budoucnost podniků ovlivňují minulé události, kultura, úspěchy či selhání. Takto načrtnutá budoucnost má pak vliv na stupeň produktivity, jíž jsou jednotlivci a organizace schopni dosáhnout. Steve Zaffron a Dave Logan ve Třech zákonech produktivity ukazují, jak mohou lidé i podniky přepsat budoucnost a zvýšit svou produktivitu na nevídanou úroveň.


Steve Zaffron

je výkonným ředitelem společnosti Vanto Group, globální poradenské firmy pomáhající organizacím dosahovat růstu produktivity. Zaffron stál v čele řady projektů, které pomohly zlepšit fungování více než tří set organizací ve dvaceti zemích světa, mezi jinými Apple nebo Reebok. Často přednáší na prestižních univerzitách.Dave Logan

působí na Marshall School of Business, součásti University of Southern California, v minulosti zde zastával funkci proděkana. Je partnerem ve společnosti CultureSync zaměřené na poradenství ve sféře managementu, mezi jejíž klienty patří Intel nebo American Express. Napsal tři knihy včetně uznávané publikace Tribal Leadersip.

Chcete se na něco zeptat?