Powered by Smartsupp

Úžasná očista jater a žlučníku – Účinná svépomocná metoda optimalizace zdraví a tělesné i duševní pohody ... a ještě mnohem více!

Originál: The Amazing Liver and Gallbladder Flush

Autor: Andreas Moritz

 • Kód produktu: 5905
 • Nakladatelství: ANAG
 • Počet stran: 448
 • Vazba: brožovaná
 • ISBN: 978-80-7554-028-7
 • Datum vydání: červenec 2016
 • Běžná cena s DPH: 549 Kč
 • Zvýhodnění on-line: 15%
 • Ušetříte: -82 Kč
 • Vaše cena s DPH: 467 Kč
ks
  V prodeji

V tomto mezinárodním bestselleru odhaluje Andreas Moritz nejčastější, ale jen zřídkakdy rozpoznané příčiny nemoci – tvorby žlučových kamenů.

Žlučové kameny postihují velkou část západní civilizace

Chorobami žlučníku a žlučovými kameny je ohroženo každý rok nejméně 20 milionů Američanů, v mnoha případech vedou problémy se žlučí k závažnějším a zdánlivě nesouvisejícím problémům včetně obezity, cukrovky, srdečních onemocnění a rakoviny. Většina dospělých žijících v průmyslově vyspělých zemích, a zejména těch, kteří trpí chronickými onemocněními, jako jsou syndrom dráždivého tračníku, onemocnění srdce, artritida, roztroušená skleróza, rakovina nebo cukrovka, má ve skutečnosti stovky, ne-li tisíce žlučových kamenů (především zatvrdlou žluč, kterou nelze detekovat, protože ji nelze odhalit rentgenem, ultrazvukem ani CT vyšetřením).

Zatočte se žlučovými kameny!

Tato kniha učí čtenáře důkladné znalosti jater a jejich komplexních funkcí, co způsobuje žlučové kameny v játrech a žlučníku a proč tyto kameny mohou být zodpovědné za většinu běžných onemocnění rozšířených v dnešním světě. Poskytuje čtenářům znalosti potřebné pro to, aby tyto kameny rozpoznali, a potřebné rady, jak žlučové kameny bezbolestně odstranit v pohodlí vlastního domova. Kniha je doplněna několika obrázky a přináší také praktické pokyny, jak zabránit vzniku nových žlučových kamenů jak v játrech, tak žlučníku. Očista jater a žlučníku vedla k mimořádnému zlepšení zdraví milionů lidí, kteří si již dali ten drahocenný dar silných, čistých a revitalizovaných jater. Kromě poskytování praktických rad, jak očistit játra, žlučník, ledviny a střeva autor velmi podrobně popisuje původ všech typů běžných chorob a přináší rady, jak jim předcházet. Kniha obsahuje drahocenné, časem prověřené přístupy, jejichž cílem je vrátit tělu trvalý stav rovnováhy a vitality; obsahuje kompletní program zdravotní péče, která je primárně založena na starověkém lékařském systému ájurvédy.

O autorovi

Andreas Moritz je autorem 15 průkopnických knih o přirozeném zdraví a mezinárodně uznávaným odborníkem v oboru integrativní medicíny.

Řekli o této knize:

„Knihu Úžasná očista jater a žlučníku mohu vřele doporučit. Přestože se zabývám očistou organismu již čtyřicet let, našel jsem v ní věci nové a důležité. Souhrnný přístup a pohled z různých stran je pro pochopení důležitosti jaterní očisty nenahraditelný. Pouze minimum mých klientů nepotřebuje poučit o nezbytnosti starat se o svá játra a žlučník. Tato dvojice orgánů nemá jen anatomickou souvislost, ale v čínské medicíně tvoří jeden energetický celek a má velký vliv na zdravotní i psychický stav člověka. Větší, než většina lidí vnímá. Kniha o jejich očistě byla sepsána právě včas. Zdravá játra jsou tématem současnosti – situace ve společnosti, naše životní zvyklosti a snad i vyšší moc, to vše se podepisuje na jejich kondici.“

MUDr. Josef Jonáš, tvůrce detoxikačního systému Marion

This browser does not support PDFs. Please download the PDF to view it: Stáhnout PDF prohlížeč.

Chcete se na něco zeptat?

Související publikace