Powered by Smartsupp

Vaříme pro děti podle makrobiotických zásad a nejen pro ně (včetně DVD)

Originál: Vaříme pro děti podle makrobiotických zásad - včetně DVD

Autor: Ing. Dagmar Lužná

  • Kód produktu: 3824
  • Nakladatelství: ANAG
  • Počet stran: 288
  • Vazba: kroužková + DVD
  • ISBN: 978-80-7263-602-0
  • Datum vydání: květen 2010
  • Vaše cena s DPH: 99 Kč
ks
    V prodeji

Pro své děti chceme jen to nejlepší, samozřejmě i ve výživě. Co je polévka koi-koku? Kdy začít s podáváním prvních příkrmů? Jaký pokrm dát svému dítěti ochutnat jako první? Jakou formou zařazovat do jídelníčku zeleninu, aby ji děti jedly s chutí? Co zařadit do jídelníčku, jestliže se při těhotenství objeví nevolnosti? Co dělat, chcete-li přestat kojit? Co dávat dětem, když se názory na výživu rozcházejí? Nejen na tyto otázky naleznete odpověď v přehledně zpracované knize Vaříme pro děti podle makrobiotických zásad. Autorka knihy, paní Dagmar Lužná, vás provede makrobiotikou pro děti a nejen pro ně – kniha Vaříme pro děti podle makrobiotických zásad je určena rovněž těhotným a kojícím ženám. Maminky v ní najdou kromě barevné fotografické přílohy i plakát, který jim umožní zaznamenávat si všechny důležité události v průběhu těhotenství.

Jedinečné DVD

Jako bonus obsahuje kniha DVD. Ve více než 60 receptech, které na DVD naleznete, je názorně předvedeno, jak správně vařit obiloviny, zeleninový vývar, první dětské polévky či kaše, připravit zeleninu, pražit semínka nebo nachystat slavnostní pohoštění k prvním narozeninám i s dortem tak, aby si pochutnala celá rodina.

Videoukázka z knihy

Na kanálu nakladatelství ANAG na serveru Youtube.com si můžete přehrát také videoukázku z knihy, kterou jsme pro vás připravili. Představíme vám v ní také ukázku vybraného receptu z přiloženého DVD.

This browser does not support PDFs. Please download the PDF to view it: Stáhnout PDF prohlížeč.

Chcete se na něco zeptat?

Související publikace