Vnitřní směrnice pro podnikatele 2023

Autor: Hana Kovalíková

  • Kód produktu: 2967
  • Nakladatelství: ANAG
  • Počet stran: cca 464
  • Vazba: brožovaná
  • Datum vydání: vyjde v březnu 2023
  • Vaše cena s DPH: cca 729 Kč
ks
    Připravujeme

Povinností každé účetní jednotky je nejen tvorba vnitřních směrnic, ale také jejich úprava na základě legislativních změn. Provedené změny pro rok 2023 jsou v publikaci zpřehledněny do tabulek. Každá směrnice je doplněna krátkým, jasným komentářem.

Blíže k obsahu publikace

V úvodu každé směrnice jsou přehledně vyjmenovány právní předpisy, na základě kterých jsou jednotlivé směrnice zpracovány. Opět je u každé směrnice vypracován vzor vnitropodnikové úpravy, podle níž si mohou účetní jednotky své směrnice upravit. Ke každé z nich jsou rovněž uvedeny základní a nejčastěji používané předkontace účetních operací. Na konci knihy jsou doplněny návrhy (vzory) různých účetních dokladů, a to i interních, které se ke směrnici vztahují.

Zdarma program s databází všech vnitropodnikových směrnic zmiňovaných v knize

Součástí knihy je program ke stažení, který obsahuje databázi všech vnitropodnikových směrnic zmiňovaných v knize, jež jsou připraveny nejen k seznámení se s nimi, ale zejména k editaci pro potřeby dané účetní jednotky. Směrnice se mohou v dodaném programu upravovat s možností exportu do formátu PDF. Program je ke stažení na stránkách anag.cz. Licence je určena pro použití na jednom zařízení s operačním systémem Windows.

Chcete se na něco zeptat?