Zdravá výživa a životospráva není žádná věda (PODZIMNÍ FESTIVAL zdraví a harmonie)

Určeno pro: širokou veřejnost - všechny zájemce o zdravý životní styl

Přednáškou Vás provede PharmDr. Margit Slimáková, dietoložka a propagátorka zdravotní prevence, která více než 30 let propaguje skutečné jídlo a předává nezávislá doporučení a rady. Je autorkou bestsellerů "Velmi osobní kniha o zdraví" a "Osobní receptář pro zdraví a pohodu" a výživového doporučení "Zdravý talíř". Pravidelně publikuje a přednáší, propaguje zdravou výživu pro školy a nemocnice.

Obsah přednášky:

  • proč zdravě jíst a pečovat o své tělo
  • nejběžnější stravovací chyby a omyly
  • moje výživová doporučení

Proč je třeba zdravě jíst a jak to zvládat i bez počítání kalorií anebo jakýchkoliv jiných nepřirozených restrikcí

Jaké jsou nejběžnější výživové omyly a nejlepší výživová doporučení?

Možnost diskuze a besedy nad všemi tématy o kterých píši a přednáším.

Při registraci a úhradě předem je vstupné 390,-Kč

Při úhradě na místě, v den konání, je vstupné 440,- Kč

Jako BONUS obdržíte "Knižní dárek ZDARMA" (ANAG)

Pokyny pro semináře

Přihláška

Vyplněnou závaznou přihlášku odešlete nejpozději 3 pracovní dny před datem konání semináře. Po tomto termínu je možno se přihlásit pouze po telefonické domluvě. Evidence přihlášek probíhá podle data doručení. Doručení přihlášky z toho internetového obchodu potvrzujeme e-mailem.

Úhrada

Platbu za objednané semináře provádějte až na základě faktury - daňového dokladu, který obdržíte na semináři nebo zaslaného po konání semináře na náš účet 27-4236970247/0100, KB Olomouc. Variabilním symbolem bude číslo zaslané faktury. V případě potřeby si vyžádejte zálohovou fakturu. Platbu v hotovosti uveďte do Poznámky.

Účastnický poplatek vracíme pouze v případě, že Vaše neúčast bude oznámena nejméně 3 pracovní dny předem.


Pokyny pro videosemináře

Objednávka

Po objednání videosemináře běžným způsobem přes webové stránky v sekci VIDEOSEMINÁŘE Vám zašleme odkaz s pokyny, kde se k videosemináři zaregistrujete a spustíte jej, zároveň Vám také zašleme e-mailem a fakturu. Doručení objednávky z toho internetového obchodu potvrzujeme e-mailem.

Úhrada

Platbu za objednané videosemináře poukažte obratem - převodním příkazem na náš účet 27-4236970247/0100, KB Olomouc. Jako variabilní symbol uveďte číslo zaslané faktury. 

Faktura - daňový doklad

Datum uskutečnění zdanitelného plnění je den přijetí platby nebo poskytnutí služby. Fakturu - daňový doklad obdrží každý účastník semináře, u videoseminářů e-mailem na adresu uvedenou v objednávce

Informace

Společnost ANAG, spol. s r. o. si vyhrazuje právo možné změny lektora. V tomto případě budou všichni přihlášení zájemci e-mailem informováni.

Dotazy

S případnými specifickými dotazy se můžete kdykoliv obrátit na operátorky centra zákaznické péče pro daný region -> viz sekce Kontakty -> Péče o zákazníky.Kontakt na technickou podporu k videoseminářům - bursa@anag.cz / tel. +420 585 757 440

Chcete se zeptat na něco ohledně seminářů?

  • Datum konání: 22. září 2022, 17.00 - 19.00
  • Variabilní symbol: 24693
  • Stav: Připravujeme
Cena: 390 Kč Objednat