Aktuality ANAG

Přijďte na seminář „Strach a jeho nástrahy“ a naučte se své slabiny využít ve svůj prospěch!

Přednášející ing. Petr Sládek je certifikovaným a zkušeným koučem a poradcem osobního růstu. Absolvoval školu koučů Aleše Kaliny a je koučem emočních rovnic. Akce se koná ve středu 15. Listopadu od 16:00 do 19:00 hod. v Olomouci, Paláci Bohemia na Kollárově nám. 7 Cena semináře je 250 Kč při rezervaci předem a 300 Kč na místě. Účastníkům bude nabídnuto drobné občerstvení a na místě bude možno zakoupit vybrané publikace nakladatelství ANAG se 40% slevou. 

BLIŽŠÍ INFORMACE

Máte problémy v partnerském vztahu nebo v manželství?

Řešíte odcizení, nevěru, vyhoření vztahu? Cítíte se sami, nevíte jak řešit krizi? Potom právě vám je určen seminář psycholožky PhDr. Jaroslavy Kušnierové, která se již dlouhé roky zabývá řešením partnerských vztahů a vztahových krizí. Přednáška se koná ve středu 1. listopadu od 16:00 do 19:00 hod. v Olomouci, Paláci Bohemia, Kollárovo nám. 7. Cena: 250 Kč při rezervaci předem, 300 Kč na místě. V rámci přednášky budou zodpovězeny i dotazy účastníků. Účastníkům bude nabídnuto drobné občerstvení a na místě bude možno zakoupit vybrané publikace nakladatelství ANAG se 40% slevou. Těšíme se na vás!

BLIŽŠÍ INFORMACE

Podzim je tu a s ním i doba chřipek a nachlazení ! Připravte si s námi kvašené zelí, aby léčilo...

Přijďte v úterý 21. listopadu od 16:30 do 19:00 hod. za námi do Olomouce, do  Paláce Bohemia, Kollárovo nám. 7, kde vás Ing. Dagmar Lužná – poradkyně v oboru makrobiotiky a zdravé výživy a zároveň autorka několika bestsellerů makrobiotické stravy, naučí, jak správně připravit kvašené zelí, aby léčilo, a k tomu přidá spoustu zajímavých informací z oblasti zdravého stravování. Bude vám také nabídnuta ochutnávka zdravých jídel a pochutin. Na místě bude možno zakoupit vybrané publikace nakladatelství ANAG se 40% slevou Cena: 150 Kč při rezervaci předem, 200 Kč na místě. Srdečně vás zveme!

BLIŽŠÍ INFORMACE

Buďte připraveni s novinkou Praktický průvodce GDPR a vyhněte se případným sankcím

Obecné nařízení o ochraně osobních údajů (známé také jako GDPR) vstoupilo v platnost dne 24. 5. 2016, jeho účinnost je stanovena od 25. 5. 2018. Od data platnosti Obecného nařízení běží přechodná doba určená k uvedení zpracování osobních údajů do souladu s Obecným nařízením. Již nyní je proto nutné se na ně začít připravovat. Komplexní a praktické informace v knize naleznou všechny osoby, které pracují s osobními údaji, pověřenci pro ochranu osobních údajů, jednatelé, zástupci správce, osoby zodpovědné za dodržování podmínek zpracování osobních údajů (vedoucí pracovníci, personalisté, mzdové účetní apod.) a studenti.

BLIŽŠÍ INFORMACE

Domov i život v harmonii s učením feng šuej!

Naše novinka Život podle feng šuej tradičními technikami feng šuej vylepší nejen váš domov, ale přímo celý váš život. Nové informace zahrnují tipy pro nalezení vnitřního klidu v dnešním technologií zahlceném světě, včetně řešení skladování, tipů, jak z pronajatého bytu udělat vlastní, praktikování ozdravujících rituálů atd. Nezáleží na tom, zda žijete v malém bytě v podnájmu či velkém domě, tato příručka pomůže najít zdroje energie v každém domově i kanceláři tak, aby se všechny aspekty vašeho života sjednotily a přinesly vám úspěch, lásku a štěstí.

BLIŽŠÍ INFORMACE

Nové vylepšené vydání bestselleru Pierra Franckha právě dorazilo - Jak si správně přát 3.0!

Nyní můžete své zážitky sdílet díky speciální aplikaci EW 3.0, dozvědět se nejnovější poznatky z výzkumů lidského mozku (protože i medicína musí dát Pierrově metodě za pravdu) a především zlepšit svůj život díky této unikátní příručce, nyní doplněné ještě o další pravidla pro splnění vašich snů!

BLIŽŠÍ INFORMACE

Velké slevy ekonomicko-právní literatury pokračují i v říjnu!

Pro velký zájem našich čtenářů platí 50% sleva na 23 vybraných publikací až do konce října. Knihy zakoupíte v našich firemních prodejnách v Praze a Olomouci nebo na našem e-shopu. Pokud si objednáte tituly nad 700 Kč, nebudete platit poštovné ani balné.

BLIŽŠÍ INFORMACE

Říjnové slevy jsou tu!

Podzim je v plném proudu a s ním i slevy vybraných titulů z edice zdraví a životní styl. Využijte jedinečnou slevu 40 % na vybrané knihy v našich firemních prodejnách v Praze a Olomouci nebo na našem e-shopu. Tato nabídka platí do konce října a pokud si objednáte tituly nad 700 Kč, nebudete platit poštovné ani balné.

BLIŽŠÍ INFORMACE

Nové webové stránky a e-shop

Vážení zákazníci, po několika letech jsme se rozhodli zaktualizovat náš e-shop v moderním duchu a vyjít vstříc Vašim připomínkám vůči původnímu e-shopu. Prosíme Vás během prvních několika týdnů o shovívavost, než se nám podaří odladit počáteční vrtochy nového e-shopu. Předem děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu.

BLIŽŠÍ INFORMACE

Jak si správně přát 3.0

Nenechte si ujít nové, doplněné a vylepšené vydání bestselleru od Pierra Franckha! Zbrusu nový titul Jak si správně přát 3.0 nabízí 7 nových revolučních pravidel pro dosažení vašich snů, aktuální poznatky z oblasti výzkumu mozku - vědecké důkazy účinnosti Pierrovy metody, a mimo jiné i speciální aplikaci EW 3.0. Díky této aplikaci můžete sdílet své zážitky a zkušenosti s ostatními šťastlivci, kteří si díky Pierrovi splnili sny a zlepšili život. Nezapomeňte tuto žhavou novinku od poloviny října vyhlížet na pultech knihkupectví!

BLIŽŠÍ INFORMACE

Užívejte si krásné pozimní dny ve dvou!

Během podzimních večerů, kdy se člověk zklidní a zahloubá u dobrého čaje, si dopřejte zábavného společníka, který vám pomůže zkvalitnit partnerský život - oblíbený titul Pravidla pro šťastnou lásku od autora bestsellerů Pierra Franckha. O to radostněji si pak můžete s partnerem vychutnávat například procházky barevnou přírodou.

BLIŽŠÍ INFORMACE

Cvičení s Jillian Michaels

Jillian Michaels v knize Hurá, miminko! nabádá budoucí maminky, aby mimo cvičení dbaly na správné držení těla, což jim může výrazně ulevit od bolestí v důsledku změny těžiště kvůli rostoucímu miminku.

BLIŽŠÍ INFORMACE

Joga kundalini

Překonejte únavu i bez kofeinu! Maia Fiennes v knize Jóga pro skutečný život doporučuje skvělý trik, jak překonat ospalost i bez dalšího hrnečku kávy:
"Uzavřete levou nosní dírku a nadechujte i vydechujte jen pravou nosní dírkou se zavřenými ústy tak rychle, jak můžete. Takto vdechujete jen mužskou sluneční jang energii, jak ji nazýváme. Úplně vás to během několika minut naplní energií. Je to, jako byste si dali kávu, protože to mění chemické složení krve. Toto rychlé dýchání se nazývá ohňový dech, protože prohřívá chřípí a spaluje toxiny. je to nejúčinnější detoxikační dech. Začněte s normálním dechem a pak, až tomu přivyknete, dech zrychlujte a sledujte, co se ve vás děje."

BLIŽŠÍ INFORMACE

Džusová duhová očista

Podstupujete-li očistu ovocnými a zeleninovými šťávami, můžete účinky tohoto detoxu ještě zvýšit zapojením doplňků, které očistný efekt podpoří. Dr. Ginger Southall v knize Duhová džusová očista doporučuje: "Když si pořizuji vhodné potravinové doplňky k duhové džusové očistě, snažím se, aby obsahovaly především následující složky, které můžete přidávat do šťáv nebo je jíst samostatně".

BLIŽŠÍ INFORMACE

Podzimní nabídka seminářů pro zdraví a volný čas!

Navštivte naše podzimní přednášky, které se konají v Olomouci, v Paláci Bohemia, Kollárovo nám. 698/7. Dozvíte se na nich jaké jsou vaše silné a slabé stránky, co způsobuje strach a jak jej zvládnout, jaká jsou úskalí partnerských vztahů či jak správně v podzimním čase připravit dobré kvašené zelí, tak aby léčilo.

BLIŽŠÍ INFORMACE

Velké změny k 1. 7. 2017 v rámci tzv. daňového balíčku

Velké změny k 1. 7. 2017 v rámci tzv. daňového balíčku vás nemohou s našimi novými publikacemi zaskočit! Vše potřebné, co se týká legislativních změn se dočtete v našich titulech, psaných odborníky na slovo vzatými. Nepřehlédněte naše novinky ve kterých naleznete veškeré důležité informace přehledně uspořádané, vysvětlené a doplněné komentářem: Daně 2017 a předpisy související s přehledy změn k 1. 7. 2017, Abeceda DPH 2017, Daň z přidané hodnoty s komentářem k 1. 7. 2017, Účetnictví pro veřejnou správu v příkladech 2017, Abeceda účetnictví pro některé vybrané účetní jednotky 2017/2018 – organizační složky státu, státní fondy, územní samosprávné celky, dobrovolné svazky obcí, Regionální rady regionů soudržnosti, příspěvkové organizace.

BLIŽŠÍ INFORMACE