Jak se mít dobře – Využijte své přirozené zdroje, díky kterým se uzdravíte a budete se cítit dobře

Originál: How to Be Well: Use Your Own Natural Resources to Get Well and Stay Well for Life

Autor: Abby Wynne

  • Kód produktu: 5845
  • Nakladatelství: ANAG
  • Počet stran: cca 290
  • Vazba: brožovaná
  • Datum vydání: vyjde ve III. čtvrtletí 2018
  • Vaše cena s DPH: cca 330 Kč
ks
    Připravujeme

Abby Wynne jako šamanská psychoterapeutka pomáhá lidem uvolnit opakující se stresové modely a vytvořit prostor pro relaxaci, štěstí, klid a posílení. V knize Jak se mít dobře odhaluje čtenářům své nejlepší metody, jak vzít svou pohodu a své dobré životní podmínky do vlastních rukou.

Jednoduchý návod na to, jak se mít dobře

Pomocí jednoduchého návodu a praktických cvičení uvedených v této knize zvýšíte své sebevědomí a naučíte se aktivně pracovat se svým srdcem, myslí a duší a uskutečníte tak hluboké transformační změny. Cvičení a změny navrhované v knize mohou vést ke zmírnění tělesné bolesti, procítění přítomnosti ve vlastním životě a k lepšímu vnímání míru a stability ve světě.

Mějte se jednou provždy už dobře… a napořád!

Díky této knize se naučíte, jak uzdravit své vztahy, vytvořit výraznější hranice, uvolnit stres a úzkost, dosáhnout tělesného zdraví, vytvořit zdravější životní prostředí, využít svůj potenciál naplno a vybudovat život, který budete milovat! Díky těmto léčebným metodám dosáhnete výborného zdraví a štěstí a získáte nástroje, které budete potřebovat k udržení vaší pohody po celý zbytek vašeho života.

Chcete se na něco zeptat?