Powered by Smartsupp

Douglas N. Graham

Dr. Douglas Graham, celoživotní atlet, který již dvacet sedm let vyznává životní styl raw, působí jako poradce vrcholových atletů a trenérů z celého světa. Profesionálně pracoval s nejlepšími sportovci z téměř všech odvětví sportu. Své poradenství poskytoval osobnostem zvučných jmen, například tenisové legendě Martině Navrátilové, profesionálnímu basketbalovému hráči NBA Ronniemu Grandisonovi, olympijskému sprinterovi Dougu Dickinsonovi, profesionální fotbalové hráčce Callie Withers, přeborníkovi v kulturistice Kennethovi G. Williamsovi, autorovi knihy Slepičí polévka pro duši (Práh, 2012) Markovi Victorovi Hansenovi a herečce Demi Moore.

Dr. Graham je autorem několika knih o živé stravě a zdraví, k nimž patří The High Energy Diet Recipe Guide, Nutrition and Athletic Performance, a Prevention & Care of Athletic Injuries. Po celém světě již pořádal více než 4 000 přednášek, na kterých veřejnost seznámil se svými strategiemi k úspěšnému životu. Je uznáván jako jeden ze zakladatelů moderního hnutí raw. Dr. Graham je jediným lektorem, který se účastnil všech významných prezentací na všech hlavních událostech pořádaných hnutím raw od roku 1997 do roku 2005, přičemž některé z nich sám pořádal.

Působí jako jeden z poradců v organizacích Voice for a Viable Future, Vegetarian Union of North America, Living Light Films a EarthSave International. Jako výživový specialista spolupracoval s časopisem Exercise, for Men Only, spolupodílel se na vytváření sloupku Get Fresh! a přispíval do časopisu Living Nutrition.

Dr. Graham je tvůrcem pořadu Simply Delicious a ředitelem pobytových wellness akcí Health & Fitness Weeks, na nichž nabízí výcvik olympijského střihu a nutriční poradenství pro lidi všech úrovní fitness v krásném prostředí na různých místech po celém světě. Je živoucí důkaz, že konzumace celých, čerstvých, zralých, syrových, organických potravin.