Naše nemoci v souvislosti s lepkem

Určeno pro: pro ty zájemce, kteří mají onemocnění při kterém je bezlepková strava nezbytná, ale i pro všechny zájemce o zdravý životní styl, protože bezlepková strava má vliv na kvalitu zdraví.

Přednáškou Vás provede MUDr. Vladimíra Strnadelová, která praktikuje 25 let celostní medicínu, a dále Jan Zerzán, který má 30 let praxe s léčebnou stravou při chronických nemocech z Institutu celostní medicíny, Praha

Na místě bude možné zakoupit publikace a další tituly z edice Zdraví a volný čas vydané nakladatelstvím ANAG o 20% levněji.

Program:

  • kulturní vystoupení
  • přednáška
  • beseda a odpovědi na dotazy

Při registraci předem je vstupné 300,- Kč

Vstupenku bude možné zakoupit i před zahájením přednášky za 350,- Kč

Pokud máte jakékoli dotazy, neváhejte kontaktovat Jitku Houdkovou na tel. čísle 222 519 092, nebo na e-mailu: houdkova@anag.cz

Pokyny pro semináře

Přihláška

Vyplněnou závaznou přihlášku odešlete nejpozději 3 pracovní dny před datem konání semináře. Po tomto termínu je možno se přihlásit pouze po telefonické domluvě. Evidence přihlášek probíhá podle data doručení. Doručení přihlášky z toho internetového obchodu potvrzujeme e-mailem.

Úhrada

Platbu za objednané semináře provádějte až na základě faktury - daňového dokladu, který obdržíte na semináři nebo zaslaného po konání semináře na náš účet 27-4236970247/0100, KB Olomouc. Variabilním symbolem bude číslo zaslané faktury. V případě potřeby si vyžádejte zálohovou fakturu. Platbu v hotovosti uveďte do Poznámky.

Účastnický poplatek vracíme pouze v případě, že Vaše neúčast bude oznámena nejméně 3 pracovní dny předem.


Pokyny pro videosemináře

Objednávka

Po objednání videosemináře běžným způsobem přes webové stránky v sekci VIDEOSEMINÁŘE Vám zašleme odkaz s pokyny, kde se k videosemináři zaregistrujete a spustíte jej, zároveň Vám také zašleme e-mailem a fakturu. Doručení objednávky z toho internetového obchodu potvrzujeme e-mailem.

Úhrada

Platbu za objednané videosemináře poukažte obratem - převodním příkazem na náš účet 27-4236970247/0100, KB Olomouc. Jako variabilní symbol uveďte číslo zaslané faktury. 

Faktura - daňový doklad

Datum uskutečnění zdanitelného plnění je den přijetí platby nebo poskytnutí služby. Fakturu - daňový doklad obdrží každý účastník semináře, u videoseminářů e-mailem na adresu uvedenou v objednávce

Informace

Společnost ANAG, spol. s r. o. si vyhrazuje právo možné změny lektora. V tomto případě budou všichni přihlášení zájemci e-mailem informováni.

Dotazy

S případnými specifickými dotazy se můžete kdykoliv obrátit na operátorky centra zákaznické péče pro daný region -> viz sekce Kontakty -> Péče o zákazníky.Kontakt na technickou podporu k videoseminářům - bursa@anag.cz / tel. +420 585 757 440

Chcete se zeptat na něco ohledně seminářů?

  • Datum konání: 18. února 2023, 13.00 - 14.30
  • Variabilní symbol: 19704
  • Stav: Připravujeme
Cena: 350 Kč Objednat